Program soutěže 2.liga starší dorostenci Č

podzim - 2. kolo - rozpis

ELP Jablonec - Náchod 23 : 36
Liberec - 1.HC Pardubice 28 : 30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Kutná Hora 17.9. 09:00
Chodov - TJ Sokol Bělá 31 : 24
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly 25 : 20
L.Vršovice - ZJ Kovofiniš Ledeč 26 : 21

podzim - 3. kolo - rozpis

Loko Louny - ELP Jablonec 23.9. 14:30
TJ Sokol Bělá - Sp.MAS Sezimovo Ústí 23.9. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Liberec 23.9. 15:30
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč 23.9. 16:00
TJ Kutná Hora - 1.HK Dvůr Králové 24.9. 09:00
1.HC Pardubice - Chodov 24.9. 13:30

podzim - 4. kolo - rozpis

ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Kutná Hora 30.9. 13:00
ELP Jablonec - L.Vršovice 30.9. 15:00
Náchod - Loko Louny 30.9. 15:00
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá 30.9. 16:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice 1.10. 09:00
Chodov - HBC Strakonice 1921 1.10. 14:15

podzim - 5. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - ZJ Kovofiniš Ledeč 7.10. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí 7.10. 15:30
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec 7.10. 16:00
L.Vršovice - Náchod 8.10. 00:00
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové 8.10. 13:30
Liberec - Chodov 8.10. 15:00

podzim - 6. kolo - rozpis

Náchod - TJ Sokol Úvaly 14.10. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HC Pardubice 14.10. 13:00
1.HK Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921 14.10. 16:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Liberec 15.10. 09:00
Loko Louny - L.Vršovice 15.10. 14:30
ELP Jablonec - TJ Kutná Hora 15.10. 15:00

podzim - 7. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec 28.10. 15:00
Liberec - 1.HK Dvůr Králové 28.10. 15:00
HBC Strakonice 1921 - ZJ Kovofiniš Ledeč 28.10. 15:30
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 28.10. 16:00
TJ Kutná Hora - Náchod 28.10. 16:00
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí 29.10. 14:15

podzim - 8. kolo - rozpis

Loko Louny - TJ Kutná Hora 48 : 26
Náchod - TJ Sokol Bělá 4.11. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - Liberec 4.11. 13:00
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice 4.11. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Chodov 4.11. 16:00
L.Vršovice - TJ Sokol Úvaly 5.11. 00:00

podzim - 9. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - Loko Louny 11.11. 15:00
HBC Strakonice 1921 - ELP Jablonec 11.11. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové 12.11. 09:00
TJ Kutná Hora - L.Vršovice 12.11. 09:00
1.HC Pardubice - Náchod 12.11. 13:30
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč 12.11. 14:15

podzim - 10. kolo - rozpis

Náchod - HBC Strakonice 1921 18.11. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - Sp.MAS Sezimovo Ústí 18.11. 13:00
Loko Louny - 1.HC Pardubice 18.11. 14:30
TJ Sokol Úvaly - TJ Kutná Hora 18.11. 16:00
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá 19.11. 00:00
ELP Jablonec - Liberec 19.11. 17:00

podzim - 11. kolo - rozpis

TJ Sokol Bělá - TJ Sokol Úvaly 25.11. 15:00
Liberec - Náchod 25.11. 15:00
1.HK Dvůr Králové - ZJ Kovofiniš Ledeč 25.11. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Loko Louny 25.11. 15:30
1.HC Pardubice - L.Vršovice 26.11. 13:30
Chodov - ELP Jablonec 26.11. 16:30

podzim - 12. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 2.12. 16:00
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí 2.12. 16:30
Náchod - Chodov 2.12. 17:00
TJ Kutná Hora - TJ Sokol Bělá 3.12. 09:00
Loko Louny - Liberec 3.12. 14:30
L.Vršovice - HBC Strakonice 1921 3.12. 15:00

podzim - 13. kolo - rozpis

HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Úvaly 9.12. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod 10.12. 09:00
1.HC Pardubice - TJ Kutná Hora 10.12. 11:00
1.HK Dvůr Králové - ELP Jablonec 10.12. 15:00
Liberec - L.Vršovice 10.12. 16:00
Chodov - Loko Louny 10.12. 16:30

podzim - 14. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - Liberec 11.11. 12:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Louny 16.12. 09:00
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice 16.12. 15:00
Náchod - 1.HK Dvůr Králové 16.12. 17:00
TJ Kutná Hora - HBC Strakonice 1921 16.12. 17:00
L.Vršovice - Chodov 17.12. 15:00
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč 17.12. 17:00

podzim - 15. kolo - rozpis

ZJ Kovofiniš Ledeč - Náchod 21.10. 13:00
HBC Strakonice 1921 - TJ Sokol Bělá 21.10. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - L.Vršovice 22.10. 09:00
1.HK Dvůr Králové - Loko Louny 22.10. 15:00
Liberec - TJ Kutná Hora 22.10. 16:00
Chodov - TJ Sokol Úvaly 22.10. 16:30

jaro - 16. kolo - rozpis

Liberec - TJ Sokol Bělá 17.2. 00:00
L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové 17.2. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - Loko Louny 17.2. 13:00
HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice 17.2. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly 18.2. 09:00
Chodov - TJ Kutná Hora 18.2. 14:15

jaro - 17. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - Sp.MAS Sezimovo Ústí 24.2. 00:00
Náchod - ELP Jablonec 24.2. 13:00
1.HC Pardubice - Liberec 24.2. 13:30
TJ Sokol Bělá - Chodov 24.2. 15:00
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové 24.2. 16:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - L.Vršovice 25.2. 00:00

jaro - 18. kolo - rozpis

Liberec - HBC Strakonice 1921 3.3. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly 3.3. 13:00
ELP Jablonec - Loko Louny 3.3. 15:00
1.HK Dvůr Králové - TJ Kutná Hora 3.3. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá 4.3. 09:00
Chodov - 1.HC Pardubice 4.3. 14:15

jaro - 19. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - ZJ Kovofiniš Ledeč 17.3. 00:00
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 17.3. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Chodov 17.3. 15:30
L.Vršovice - ELP Jablonec 18.3. 00:00
1.HC Pardubice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 18.3. 13:30
Loko Louny - Náchod 18.3. 14:30

jaro - 20. kolo - rozpis

Náchod - L.Vršovice 24.3. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá 24.3. 13:00
ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly 24.3. 15:00
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice 24.3. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921 25.3. 09:00
Chodov - Liberec 25.3. 16:30

jaro - 21. kolo - rozpis

Liberec - Sp.MAS Sezimovo Ústí 7.4. 00:00
TJ Kutná Hora - ELP Jablonec 7.4. 00:00
HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové 7.4. 15:30
TJ Sokol Úvaly - Náchod 7.4. 16:00
L.Vršovice - Loko Louny 8.4. 00:00
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč 8.4. 13:30

jaro - 22. kolo - rozpis

Náchod - TJ Kutná Hora 14.4. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - HBC Strakonice 1921 14.4. 13:00
Loko Louny - TJ Sokol Úvaly 14.4. 14:30
ELP Jablonec - TJ Sokol Bělá 14.4. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Liberec 14.4. 15:00
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov 15.4. 09:00

jaro - 23. kolo - rozpis

Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč 21.4. 00:00
TJ Kutná Hora - Loko Louny 21.4. 00:00
TJ Sokol Bělá - Náchod 21.4. 15:00
TJ Sokol Úvaly - L.Vršovice 21.4. 16:00
1.HC Pardubice - ELP Jablonec 22.4. 13:30
Chodov - 1.HK Dvůr Králové 22.4. 14:15

jaro - 24. kolo - rozpis

ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov 28.4. 13:00
Loko Louny - TJ Sokol Bělá 28.4. 14:30
ELP Jablonec - HBC Strakonice 1921 28.4. 15:00
Náchod - 1.HC Pardubice 28.4. 15:00
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí 28.4. 15:00
L.Vršovice - TJ Kutná Hora 29.4. 00:00

jaro - 25. kolo - rozpis

Liberec - ELP Jablonec 5.5. 00:00
TJ Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly 5.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice 5.5. 15:00
HBC Strakonice 1921 - Náchod 5.5. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ZJ Kovofiniš Ledeč 6.5. 09:00
1.HC Pardubice - Loko Louny 6.5. 13:30

jaro - 26. kolo - rozpis

Náchod - Liberec 12.5. 13:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové 12.5. 13:00
Loko Louny - HBC Strakonice 1921 12.5. 14:30
ELP Jablonec - Chodov 12.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá 12.5. 16:00
L.Vršovice - 1.HC Pardubice 13.5. 00:00

jaro - 27. kolo - rozpis

Liberec - Loko Louny 19.5. 00:00
TJ Sokol Bělá - TJ Kutná Hora 19.5. 15:00
HBC Strakonice 1921 - L.Vršovice 19.5. 15:30
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ELP Jablonec 20.5. 09:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 20.5. 13:30
Chodov - Náchod 20.5. 16:30

jaro - 28. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - 1.HC Pardubice 26.5. 00:00
Loko Louny - Chodov 26.5. 14:30
ELP Jablonec - 1.HK Dvůr Králové 26.5. 15:00
TJ Sokol Úvaly - HBC Strakonice 1921 26.5. 16:00
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí 26.5. 17:00
L.Vršovice - Liberec 27.5. 00:00

jaro - 29. kolo - rozpis

Liberec - TJ Sokol Úvaly 10.3. 00:00
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec 10.3. 13:00
1.HK Dvůr Králové - Náchod 10.3. 15:00
HBC Strakonice 1921 - TJ Kutná Hora 10.3. 15:30
Loko Louny - Sp.MAS Sezimovo Ústí 10.3. 16:00
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá 11.3. 11:00
Chodov - L.Vršovice 11.3. 16:30

jaro - 30. kolo - rozpis

TJ Kutná Hora - Liberec 10.2. 00:00
Loko Louny - 1.HK Dvůr Králové 10.2. 14:30
TJ Sokol Bělá - HBC Strakonice 1921 10.2. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Chodov 10.2. 16:00
Náchod - ZJ Kovofiniš Ledeč 10.2. 17:00
L.Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí 11.2. 00:00