Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenci

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Nové Veselí 22.2. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly 22.2. 15:00
Kopřivnice - HK Lovosice 22.2. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla 23.2. 15:00
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 23.2. 15:00
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 29.2. 10:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 29.2. 14:45
TJ Sokol Úvaly - Rožnov p.R. 29.2. 16:00
Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy 29.2. 17:30
HK Lovosice - Zubří 1.3. 14:00
HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín 1.3. 15:00

jaro 2020 - 14. kolo - rozpis

Dukla - TJ Sokol Úvaly 7.3. 14:00
Rožnov p.R. - Talent Škoda JS Plzeň 7.3. 14:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 7.3. 15:00
Kopřivnice - HCB Karviná 8.3. 13:00
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 8.3. 17:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 8.3. 17:45

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín 14.3. 15:00
TJ Sokol Úvaly - Sokol Nové Veselí 14.3. 16:00
HK Lovosice - Rožnov p.R. 15.3. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 15.3. 14:00
HCB Karviná - Zubří 15.3. 15:00
Talent Škoda JS Plzeň - Dukla 15.3. 17:30

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HK Lovosice 21.3. 14:00
Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek-Místek 21.3. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná 21.3. 15:00
C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Úvaly 22.3. 13:00
Zubří - Kopřivnice 22.3. 17:00
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň 22.3. 18:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 29.3. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla 29.3. 14:00
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 29.3. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Úvaly 29.3. 15:00
HCB Karviná - Rožnov p.R. 29.3. 15:00
Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

TJ Sokol Úvaly - HK Lovosice 4.4. 12:00
C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň 4.4. 13:00
Dukla - HCB Karviná 4.4. 14:00
Rožnov p.R. - Kopřivnice 4.4. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří 4.4. 15:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly 25.4. 14:00
Kopřivnice - Dukla 25.4. 15:00
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň 26.4. 14:00
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 26.4. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín 26.4. 16:00
Zubří - Rožnov p.R. 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 1.5. 15:00
Dukla - Zubří 2.5. 14:00
TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná 2.5. 14:00
Rožnov p.R. - TJ Sokol Šťáhlavy 2.5. 14:00
C.S.Cargo HBC Jičín - HK Lovosice 3.5. 13:00
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 3.5. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - C.S.Cargo HBC Jičín 9.5. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla 9.5. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice 9.5. 15:30
Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly 10.5. 13:00
HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň 10.5. 15:00
Zubří - Sokol Nové Veselí 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 16.5. 13:00
Dukla - Rožnov p.R. 16.5. 14:00
TJ Sokol Úvaly - Zubří 16.5. 16:00
HK Lovosice - HCB Karviná 17.5. 14:00
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice 17.5. 15:00
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy 17.5. 16:00