TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 1.liga starší dorostenci

Podzim 2018 - 2. kolo - rozpis

Kopřivnice - HK Lovosice 28.9. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Jičín 29.9. 15:30
Zlín - TJ Sokol Šťáhlavy 29.9. 18:00
Talent Plzeň - Dukla 30.9. 15:00
Zubří - Liberec 30.9. 17:00
HCB Karviná - Sokol Nové Veselí 30.9. 17:00

Podzim 2018 - 3. kolo - rozpis

Dukla - HCB Karviná 7.10. 12:00
HBC Jičín - Kopřivnice 7.10. 13:00
HK Lovosice - Talent Plzeň 7.10. 14:00
Liberec - Pepino SKP Frýdek-Místek 7.10. 15:00
Sokol Nové Veselí - Zlín 7.10. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Zubří 7.10. 15:00

Podzim 2018 - 4. kolo - rozpis

Kopřivnice - Liberec 13.10. 15:00
HK Lovosice - Dukla 14.10. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 14.10. 14:00
Talent Plzeň - HBC Jičín 14.10. 15:00
Zubří - Sokol Nové Veselí 14.10. 17:00
HCB Karviná - Zlín 14.10. 17:00

Podzim 2018 - 5. kolo - rozpis

Zlín - Zubří 20.10. 14:00
Liberec - Talent Plzeň 20.10. 15:00
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 20.10. 18:00
HK Lovosice - HCB Karviná 21.10. 14:00
HBC Jičín - Dukla 21.10. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice 28.10. 15:00

Podzim 2018 - 6. kolo - rozpis

Kopřivnice - Sokol Nové Veselí 3.11. 15:00
Dukla - Liberec 4.11. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zlín 4.11. 14:00
HK Lovosice - HBC Jičín 4.11. 16:00
Talent Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy 4.11. 16:00
HCB Karviná - Zubří 4.11. 17:00

Podzim 2018 - 7. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň 19 : 17
HBC Jičín - HCB Karviná 33 : 33
Liberec - HK Lovosice 10.11. 15:00
Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 11.11. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla 11.11. 15:00
Zlín - Kopřivnice 11.11. 18:00

Podzim 2018 - 8. kolo - rozpis

Kopřivnice - Zubří 17.11. 15:00
Dukla - Sokol Nové Veselí 18.11. 12:00
HK Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy 18.11. 14:00
HBC Jičín - Liberec 18.11. 15:00
Talent Plzeň - Zlín 18.11. 15:00
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek 18.11. 17:00

Podzim 2018 - 9. kolo - rozpis

Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 24.11. 12:00
Liberec - HCB Karviná 24.11. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HBC Jičín 25.11. 15:00
Sokol Nové Veselí - HK Lovosice 25.11. 16:00
Zubří - Talent Plzeň 25.11. 17:00
Zlín - Dukla 25.11. 18:00

Podzim 2018 - 10. kolo - rozpis

Liberec - TJ Sokol Šťáhlavy 1.12. 15:00
Dukla - Zubří 2.12. 14:00
HK Lovosice - Zlín 2.12. 14:00
HBC Jičín - Sokol Nové Veselí 2.12. 15:00
Talent Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek 2.12. 15:30
HCB Karviná - Kopřivnice 2.12. 17:00

Podzim 2018 - 11. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Liberec 8.12. 14:45
Kopřivnice - Talent Plzeň 8.12. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla 9.12. 14:00
TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná 9.12. 15:00
Zubří - HK Lovosice 9.12. 17:00
Zlín - HBC Jičín 9.12. 18:00

Jaro 2019 - 12. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy 23.2. 14:45
Kopřivnice - Dukla 23.2. 15:00
Zlín - Liberec 23.2. 16:00
Zubří - HBC Jičín 23.2. 17:00
HCB Karviná - Talent Plzeň 24.2. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice 24.2. 15:00

Jaro 2019 - 13. kolo - rozpis

Liberec - Zubří 2.3. 14:00
Dukla - Talent Plzeň 2.3. 14:00
HK Lovosice - Kopřivnice 2.3. 14:00
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná 2.3. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - Zlín 2.3. 15:00
HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 3.3. 15:00

Jaro 2019 - 14. kolo - rozpis

Kopřivnice - HBC Jičín 9.3. 15:00
Zlín - Sokol Nové Veselí 9.3. 16:00
HCB Karviná - Dukla 10.3. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec 10.3. 15:00
Talent Plzeň - HK Lovosice 10.3. 15:00
Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy 10.3. 17:00

Jaro 2019 - 15. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - Zubří 16.3. 14:45
Liberec - Kopřivnice 16.3. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek 16.3. 15:00
Zlín - HCB Karviná 16.3. 16:00
Dukla - HK Lovosice 17.3. 14:00
HBC Jičín - Talent Plzeň 17.3. 15:00

Jaro 2019 - 16. kolo - rozpis

Dukla - HBC Jičín 23.3. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí 23.3. 15:00
Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy 23.3. 15:00
HCB Karviná - HK Lovosice 24.3. 15:00
Talent Plzeň - Liberec 24.3. 15:00
Zubří - Zlín 24.3. 17:00

Jaro 2019 - 17. kolo - rozpis

Liberec - Dukla 30.3. 14:00
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice 30.3. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Plzeň 30.3. 15:00
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek 30.3. 16:00
HBC Jičín - HK Lovosice 31.3. 15:00
Zubří - HCB Karviná 31.3. 17:00

Jaro 2019 - 18. kolo - rozpis

Dukla - TJ Sokol Šťáhlavy 6.4. 14:00
HK Lovosice - Liberec 6.4. 14:00
Kopřivnice - Zlín 6.4. 15:00
HCB Karviná - HBC Jičín 7.4. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 7.4. 15:00
Talent Plzeň - Sokol Nové Veselí 7.4. 15:00

Jaro 2019 - 19. kolo - rozpis

Liberec - HBC Jičín 27.4. 14:00
Sokol Nové Veselí - Dukla 27.4. 14:45
TJ Sokol Šťáhlavy - HK Lovosice 27.4. 15:00
Zlín - Talent Plzeň 27.4. 16:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 28.4. 15:00
Zubří - Kopřivnice 28.4. 17:00

Jaro 2019 - 20. kolo - rozpis

Dukla - Zlín 4.5. 14:00
HK Lovosice - Sokol Nové Veselí 4.5. 14:00
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek 4.5. 15:00
HCB Karviná - Liberec 5.5. 15:00
HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy 5.5. 15:00
Talent Plzeň - Zubří 5.5. 15:00

Jaro 2019 - 21. kolo - rozpis

Sokol Nové Veselí - HBC Jičín 11.5. 14:45
Kopřivnice - HCB Karviná 11.5. 15:00
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec 11.5. 15:00
Zlín - HK Lovosice 11.5. 16:00
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň 12.5. 15:00
Zubří - Dukla 12.5. 17:00

Jaro 2019 - 22. kolo - rozpis

Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 18.5. 14:00
HK Lovosice - Zubří 18.5. 14:00
Liberec - Sokol Nové Veselí 18.5. 15:00
HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy 19.5. 15:00
HBC Jičín - Zlín 19.5. 15:00
Talent Plzeň - Kopřivnice 19.5. 15:00