Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Kopřivnice - Sokol Ostrava 14.3. 13:00
SKH Polanka n.O. - Rožnov p.R. 14.3. 15:00
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Horka n.M. 14.3. 15:30
HC Nový Jičín - TJ Tatran Litovel 15.3. 15:00
Zlín - HK Bystřice p.H. 19.4. 15:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Zlín 21.3. 12:00
TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n.O. 21.3. 15:00
HK Bystřice p.H. - HCB Karviná B 22.3. 09:00
Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 22.3. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - HC Nový Jičín 22.3. 15:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

Kopřivnice - HK Bystřice p.H. 29.3. 11:00
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Horka n.M. 29.3. 14:30
HC Nový Jičín - TJ Cement Hranice 29.3. 15:00
Zlín - TJ Tatran Litovel 29.3. 15:00
HCB Karviná B - Rožnov p.R. 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Kopřivnice 4.4. 12:00
TJ Tatran Litovel - HCB Karviná B 4.4. 15:00
TJ Cement Hranice - SKH Polanka n.O. 4.4. 16:00
Sokol Ostrava - HC Nový Jičín 5.4. 12:00
TJ Sokol Horka n.M. - Zlín 5.4. 14:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Zlín - TJ Cement Hranice 29 : 26
Kopřivnice - TJ Tatran Litovel 25.4. 13:00
HK Bystřice p.H. - Sokol Ostrava 26.4. 09:00
SKH Polanka n.O. - HC Nový Jičín 26.4. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - HCB Karviná B 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - HK Bystřice p.H. 2.5. 12:00
TJ Cement Hranice - HCB Karviná B 2.5. 16:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O. 3.5. 12:00
HC Nový Jičín - Zlín 3.5. 15:00
TJ Sokol Horka n.M. - Kopřivnice 3.5. 15:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 9.5. 12:00
HK Bystřice p.H. - TJ Tatran Litovel 10.5. 09:00
Kopřivnice - TJ Cement Hranice 10.5. 11:00
Zlín - SKH Polanka n.O. 10.5. 13:00
HCB Karviná B - HC Nový Jičín 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R. 16.5. 15:00
Sokol Ostrava - Zlín 17.5. 12:00
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B 17.5. 14:30
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H. 17.5. 15:00
HC Nový Jičín - Kopřivnice 17.5. 15:00