Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Program soutěže 2.liga muži SM

jaro 2020 - 12. kolo - rozpis

Házená Uničov - SKH Polanka n.O 23 : 29
Rožnov p.R. - MHK TAEDA Karviná 35 : 30
TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP F-M B 42 : 30
Sokol Ostrava - Napajedla 26 : 27
SK Žeravice - L.Zubří 33 : 16
Luhačovice - TJ Tatran Litovel B 19.4. 10:30

jaro 2020 - 15. kolo - rozpis

Házená Uničov - Sokol Ostrava 14.3. 15:00
SKH Polanka n.O - Rožnov p.R. 14.3. 17:00
L.Zubří - Napajedla 15.3. 15:00
TJ Tatran Litovel B - MHK TAEDA Karviná 15.3. 16:00
Pepino SKP F-M B - Luhačovice 15.3. 16:00
TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice 15.3. 18:00

jaro 2020 - 16. kolo - rozpis

Napajedla - SKH Polanka n.O 21.3. 15:00
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B 21.3. 16:00
MHK TAEDA Karviná - L.Zubří 21.3. 16:30
SK Žeravice - Házená Uničov 22.3. 14:00
Luhačovice - TJ SOGOS Holešov 22.3. 15:00
Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel B 22.3. 16:00

jaro 2020 - 17. kolo - rozpis

L.Zubří - TJ Tatran Litovel B 28.3. 14:00
Házená Uničov - Luhačovice 28.3. 16:00
SK Žeravice - Sokol Ostrava 28.3. 18:00
Pepino SKP F-M B - Napajedla 29.3. 16:00
SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná 29.3. 16:30
TJ SOGOS Holešov - Rožnov p.R. 29.3. 17:00

jaro 2020 - 18. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Házená Uničov 4.4. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP F-M B 4.4. 16:30
Napajedla - TJ SOGOS Holešov 4.4. 17:00
Luhačovice - SK Žeravice 5.4. 10:30
TJ Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O 5.4. 16:00
Sokol Ostrava - L.Zubří 5.4. 16:00

jaro 2020 - 19. kolo - rozpis

Luhačovice - Sokol Ostrava 25.4. 10:30
Házená Uničov - Napajedla 25.4. 15:00
Pepino SKP F-M B - TJ Tatran Litovel B 25.4. 16:00
SK Žeravice - Rožnov p.R. 25.4. 18:00
SKH Polanka n.O - L.Zubří 26.4. 16:30
TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná 26.4. 17:00

jaro 2020 - 20. kolo - rozpis

Rožnov p.R. - Luhačovice 2.5. 16:00
MHK TAEDA Karviná - Házená Uničov 2.5. 16:30
Napajedla - SK Žeravice 2.5. 17:00
L.Zubří - Pepino SKP F-M B 3.5. 15:00
Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O 3.5. 16:00
TJ Tatran Litovel B - TJ SOGOS Holešov 3.5. 16:00

jaro 2020 - 21. kolo - rozpis

Luhačovice - Napajedla 9.5. 10:30
Házená Uničov - TJ Tatran Litovel B 9.5. 15:00
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 9.5. 16:00
Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 9.5. 17:30
SK Žeravice - MHK TAEDA Karviná 9.5. 18:00
TJ SOGOS Holešov - L.Zubří 10.5. 17:00

jaro 2020 - 22. kolo - rozpis

L.Zubří - Házená Uničov 16.5. 14:00
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice 16.5. 16:30
Napajedla - Rožnov p.R. 16.5. 17:00
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 17.5. 16:00
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice 17.5. 16:00
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov 17.5. 16:30