Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Vítězslav Večeřa TJ Sokol Velké Meziříčí 70 - 0 - 3 - 30
Jan Lečbych TJ Sokol Velké Meziříčí 64 - 1 - 3 - 12
Jan Kvasnička HK Ivančice 58 - 0 - 3 - 19
Jakub Vraný Tatran Bohunice 42 - 0 - 2 - 16
Robin Večeřa HK Ivančice 40 - 0 - 1 - 15
Jiří Houček TJ Dolní Cerekev 38 - 0 - 2 - 14
Lukáš Varhalík TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 36 - 0 - 2 - 8
Pavel Strašák TJ Sokol Velké Meziříčí 36 - 1 - 0 - 8
David Palička TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 36 - 0 - 1 - 13
Petr Nagy TJ Dolní Cerekev 36 - 0 - 2 - 18
Jan Šustek Sokol Juliánov 34 - 1 - 1 - 7
Pavel Chýlek SK Kuřim 34 - 0 - 1 - 12
Jiří Havelka SHC Maloměřice "B" 34 - 1 - 1 - 2
Martin Ryšavý Tatran Bohunice 32 - 0 - 0 - 16
Jan Smékal TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 30 - 0 - 1 - 15
Lukáš Říčař TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 30 - 0 - 2 - 15
Radek Hejný Handball club Olomouc 1966 28 - 0 - 0 - 14
Lukáš Eger Handball club Olomouc 1966 28 - 0 - 1 - 9
Marek Bím Sokol Telnice 28 - 0 - 1 - 14
Adam Langer Sokol Telnice 26 - 0 - 1 - 13
Ivan Protasenja TJ Dolní Cerekev 24 - 0 - 2 - 7
Rostislav Podhrázský TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 24 - 0 - 1 - 12
Marek Kališ HK Ivančice 24 - 0 - 1 - 12
Martin Bečička TJ Sokol II. Prostějov 24 - 0 - 0 - 12
Petr Kameník TJ Dolní Cerekev 22 - 0 - 2 - 6
Michal Jura TJ Sokol II. Prostějov 22 - 0 - 1 - 6
Martin Popelka TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 20 - 0 - 1 - 5
Radek Micheller Sokol Telnice 20 - 0 - 1 - 5
Pavel Kříbala TJ Sokol Velké Meziříčí 20 - 0 - 0 - 10
Tomáš Kalousek Sokol Juliánov 20 - 0 - 0 - 10
Aleš Javůrek SHC Maloměřice "B" 20 - 0 - 0 - 10
Filip Erbes SHC Maloměřice "B" 20 - 0 - 1 - 10
Kristián Bokůvka TJ Sokol II. Prostějov 20 - 0 - 1 - 10
David Petrtýl Handball club Olomouc 1966 18 - 0 - 0 - 9
Martin Nečas HK Ivančice 18 - 0 - 1 - 9
Miloš Necid TJ Sokol Velké Meziříčí 18 - 0 - 2 - 9
Jiří Mikel SK Kuřim 18 - 0 - 0 - 9
Vojtěch Micka TJ Sokol II. Prostějov 18 - 0 - 2 - 9
Dominik Lukács Tatran Bohunice 18 - 0 - 1 - 9
Jakub Kudla SK Kuřim 18 - 0 - 0 - 9