Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Tabulka trestů

Jméno Klub SUM - D+ - D - 2 ASC
Filip Erbes SHC Maloměřice Brno "B" 30 - 0 - 2 - 5
Vítězslav Večeřa TJ Sokol Velké Meziříčí 26 - 0 - 2 - 8
Jakub Bezděk TJ Sokol Velké Meziříčí 26 - 0 - 1 - 8
Jan Kvasnička HK Ivančice 24 - 1 - 1 - 2
Jiří Kubeček Handball club Olomouc 1966 22 - 0 - 1 - 6
Filip Havlík TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 22 - 0 - 1 - 6
Tomáš Synek Sokol Újezd u Brna 20 - 0 - 0 - 10
Jiří Mikel SK Kuřim 20 - 0 - 1 - 5
Marek Kališ HK Ivančice 20 - 0 - 1 - 10
Pavel Šestořád TJ Sokol II. Prostějov 18 - 0 - 1 - 4
Rostislav Podhrázský TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 18 - 0 - 0 - 9
Lukáš Eger Handball club Olomouc 1966 18 - 0 - 1 - 4
Zdeněk Micka TJ Sokol II. Prostějov 14 - 0 - 1 - 2
Dominik Lukács Tatran Bohunice 14 - 0 - 0 - 7
Martin Grulich TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 14 - 0 - 1 - 2
Tomáš Tejkal Tatran Bohunice 12 - 0 - 0 - 6
Jan Šustek SK Kuřim 12 - 0 - 0 - 6
Lukáš Říčař TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 12 - 0 - 0 - 6
Vojtěch Micka TJ Sokol II. Prostějov 12 - 0 - 0 - 6
Jan Lattenberg Sokol Újezd u Brna 12 - 0 - 1 - 1
David Jurečka TJ Sokol II. Prostějov 12 - 0 - 0 - 6
Štěpán Fiala TJ Sokol Velké Meziříčí 12 - 0 - 1 - 6
Pavel Barák SHC Maloměřice Brno "B" 12 - 0 - 0 - 6
Martin Ryšavý Tatran Bohunice 10 - 0 - 0 - 5
Adam Langer Sokol Telnice 10 - 0 - 1 - 0
Jiří Kosina TJ Sokol II. Prostějov 10 - 0 - 0 - 5
Ivo Kocáb HK Ivančice 10 - 0 - 0 - 5
Radek Hejný Handball club Olomouc 1966 10 - 0 - 0 - 5
Marek Bím Sokol Telnice 10 - 0 - 0 - 5
Jakub Kudla SK Kuřim 8 - 0 - 0 - 4
Pavel Chýlek SK Kuřim 8 - 0 - 0 - 4
Vojtěch Hotárek SHC Maloměřice Brno "B" 8 - 0 - 1 - 4
Jiří Frimmel Sokol Újezd u Brna 8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Burčík SKKP Handball Brno B 8 - 0 - 0 - 4
Robin Večeřa HK Ivančice 6 - 0 - 0 - 3
David Ševčík TJ Sokol Kostelec na Hané-HK 6 - 0 - 0 - 3
Zdeněk Suchomel Sokol Újezd u Brna 6 - 0 - 0 - 3
Michal Stříž SHC Maloměřice Brno "B" 6 - 0 - 0 - 3
Pavel Strašák TJ Sokol Velké Meziříčí 6 - 0 - 0 - 3
Adam Stein SKKP Handball Brno B 6 - 0 - 0 - 3