Házená v TV

16. 06. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EURO 2020: Česká republika - Bosna a Hercegovina
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Mathias Choleva
Post
Mateřský klub TJ Sokol Ostrava
Hostování SKP Frýdek-Místek
Lim. přestup
Rok narození 2002
Výška cm
Váha kg
Počet startů 54
Počet branek 501
Starty
1.liga starší dorostenci
19.05. [AG131] Dukla - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 22 4 branek
28.04. [AG109] Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 31 : 19 5 branek
07.04. [AG108] Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 29 : 29 2 branek
31.03. [AG098] Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 35 5 branek
17.03. [AG087] TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek 34 : 30 5 branek
10.03. [AG082] Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec 25 : 22 6 branek
01.03. [AG076] C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek 26 : 25 5 branek
24.11. [AG054] Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice 25 : 23 6 branek
11.11. [AG042] Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 24 4 branek
04.11. [AG032] Pepino SKP Frýdek-Místek - Zlín 29 : 19 3 branek
20.10. [AG029] Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 24 5 branek
14.10. [AG021] Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy 36 : 30 8 branek
07.10. [AG016] Liberec - Pepino SKP Frýdek-Místek 22 : 26 7 branek
23.09. [AG003] HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek 27 : 33 6 branek
2.liga starší dorostenci V
18.05. [AI128] Sokol Ostrava - Bohunice 39 : 40 11 branek
12.05. [AI126] Vsetín - Sokol Ostrava 36 : 47 15 branek
04.05. [AI115] Rožnov p.R. - Sokol Ostrava 42 : 29 14 branek
27.04. [AI114] Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice 48 : 27 16 branek
14.04. [AI088] Sokol Ostrava - Žeravice 33 : 36 12 branek
06.04. [AI104] TJ Tatran Litovel - Sokol Ostrava 37 : 31 6 branek
30.03. [AI101] Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice 33 : 29 7 branek
23.03. [AI093] TJ D.Cerekev - Sokol Ostrava 24 : 39 18 branek
09.03. [AI082] Sokol Újezd u Brna - Sokol Ostrava 41 : 53 11 branek
02.03. [AI075] Sokol Ostrava - HBC Olomouc 1966 32 : 34 10 branek
23.02. [AI071] TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava 33 : 28 7 branek
09.12. [AI062] Bohunice - Sokol Ostrava 31 : 44 20 branek
02.12. [AI060] Sokol Ostrava - Vsetín 48 : 34 11 branek
24.11. [AI049] Sokol Ostrava - Rožnov p.R. 25 : 37 12 branek
18.11. [AI048] Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava 27 : 38 14 branek
10.11. [AI038] Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel 30 : 30 10 branek
Další