Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
10.2.2020 otevřeno: 526 x

Trenér Michalisko z Madeiry: Mrzí mě chyby a nedodržená taktika, ale je to hratelné

Tříbrankovou porážku si do odvety vezou z Madeiry házenkáři Karviné. Ztrátu budou Karvinští dohánět o víkendu doma se svými věrnými fanoušky v zádech.

„Portugalci jsou zkušený mančaft, uhrávali si to rozvahou, zkušenostmi, kdežto my jsme museli makat, lítali po hřišti a bojovat,“ hlásil z Madeiry trenér karvinského týmu Marek Michalisko.

Zápas na portugalském ostrově byl poměrně vyrovnaný, o poločase prohrávala Karviná o dva góly, ve druhé půli vyrovnala na 21:21, řadu dalších příležitostí ale Karvinští nevyužili. „Ty zahozené šance nemrzí tolik, byť tam byly z pivota nějaké tutovky. Spíš mrzí nedodržené taktické věci v obraně. Na to jsme se připravovali, ale nevyvarovali jsme se hrubek, které domácí trestali,“ hodnotil kriticky výkon svěřenců Michalisko.

Právě po vyrovnání měl tým největší naději utkání zlomit. „Byla tam pasáž, kdy jsme dokázali srovnat na 21:21. Tady jsem věřil, že to překlopíme na naši stranu. Byli jsme v laufu. Jenže přišly další chyby v obraně Poslední gól jsme dostali asi pět sekund před koncem. Ten mě štve. Chvíli předtím jsme nedali, mohli jsme se dostat na gól, takhle je to o tři. Ale hratelné to je, to určitě,“ uzavřel Michalisko. 

 

Challenge Cup - osmifinále

AM Madeira SAD – HCB Karviná 30:27 (15:13)

Nejvíce branek: Pedroso 7, Semedo 5, Silva 4, Vrazalica 4 – Monczka 9, Zbránek 5, Nedoma 3. Rozhodčí: Harabagiu, Stanescu (ROU). Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 3:5. Diváci: 400.

 

 

Foto: Facebook HCB Karviná