Házená v TV

21. 04. 2019 19:10 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: semifinále Talent ROBSTAV-M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
24. 04. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HC Dukla Praha - HCB Karviná
01. 05. 2019 19:00 hod. ČT Sport
HBC Ronal Jičín - Talent Plzeň NEBO Dukla Praha - HCB Karviná (v případě 4. utkání)
19. 05. 2019 12:50 hod. ČT Sport
CHANCE play off STRABAG Rail Extraligy: finále
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.9.2018 otevřeno: 2223 x

O víkendu na druhé kolo Českého poháru mužů

Od pátku do neděle odehraje dvacet dvojic českých házenkářských týmů své utkání druhého kola Českého poháru mužů. A pro prvoligové týmy to bude vůbec první ostrý zápas nové sezóny, neboť právě druhým kolem Českého poháru vstupují do soutěžního ročníku.

Dramatické souboje v prvním kole odehráli házenkáři Valašského Meziříčí v derby s Lesanou Zubří a házenkáři Mostu v duelu s VŠ Plzeň. V obou případech se nakonec radovali z těsné jednobrankové výhry domácí házenkáři. Napínavý byl i střet Sezimova Ústí a Košutky, v němž se z postupu do druhého kola těšili také domácí hráči Ústí. Rozdílem tří branek zvítězili v prvním kole nad soupeřem z Bělé házenkáři Pardubic. Právě v dresu Sokola Bělá se přitom v tomto střetnutí blýsknul patnácti brankami osmnáctiletý Jakub Humpola, který tak byl nejlepším střelcem celého kola. Kontumačně zvítězil tým Jablonce nad Kolínem.

Do druhého kola zasáhnou týmy první ligy, a tak například Chodované zamíří na palubovku Mladé Boleslavi, Zlín vyrazí do Uničova a Náchod do Kutné Hory. Tým Bystřice pod Hostýnem čeká souboj v Žeravicích a loni extraligové Strakonice se utkají s týmem Sezimova Ústí. Celý rozpis najdete níže.