TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
17.4.2018 otevřeno: 635 x

Nejlepší školní házenkářky a házenkáři se utkají na republikovém finále ve Frýdku-Místku

Nejlepší školní házenkářky a házenkáři země se sjedou na dva dny do Frýdku-Místku. Ve dnech 19. a 20. dubna zde totiž odehrají republikové finále Sportovní ligy základních škol O pohár ministra školství. Turnaj budou hostit dvě sportovní haly - 6. ZŠ Pionýrů, 400 a Pionýrů 2069. V areálech, kde se konají extraligová či mládežnická klání v házené, se představí šest nejúspěšnějších školních dívčích a chlapeckých družstev z celé České republiky.

Na dvoudenním republikovém finále se utkají tyto celky - dívky: ZŠ Velká Polom; ZŠ J. K. Tyla a MŠ Písek; ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad; ZŠ Masarykova, Velká n. Veličkou; ZŠ Křiby, Zlín; ZŠ Burešova, Praha 8; chlapci: ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek; 11. ZŠ Baarova, Plzeň; 1. ZŠ Liberec, Dobiášova; ZŠ Újezd u Brna; ZŠ Zubří; 7. ZŠ Jakuba Arbesa, Most. Hráče a hráčky budou na turnaji povzbuzovat hned dva zkušení čeští házenkáři a patroni projektu - brankářka DHC Sokol Poruba Lenka Roháčková a hráč SKP Frýdek-Místek Vojtěch Petrovský.

Program závěrečného turnaje začne ve čtvrtek 19. dubna od 13.15 hodin slavnostním zahájením ve Sportovní hale 6. ZŠ Pionýrů, 400. Zápasový program rozehrají ve 14 hodin chlapci ve stejné sportovní hale, dívky zahájí v 14.15 hodin ve sportovní hale v ulici Pionýrů 2069. V pátek 20. dubna se v areálech uskuteční semifinálová utkání shodně od 8 hodin. Obě finálová střetnutí proběhnou ve Sportovní hale 6. ZŠ Pionýrů, 400 (od 11.30 hodin dívky, od 12.30 hodin chlapci). Tak doražte fandit svému oblíbenému školnímu týmu, anebo nalaďte oba finálové zápasy alespoň v televizi, sledovat je můžete v přímém přenosu na ČT sport.