Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
12.11.2017 otevřeno: 2607 x

Pozvánka na 4. kolo Českého poháru mužů: O postup zabojují druholigová Karviná, Mladá Boleslav i České Budějovice

Čtvrté kolo Českého poháru mužů – tedy vlastně osmifinále – se bude hrát ve třech dnech 15. – 17. 11. 2017. Mezi posledních 16 celků soutěže se probojovaly všechny extraligové týmy, dále prvoligová Litovel a tři celky druhé ligy: MHK Karviná (porazila doma výrazným rozdílem Zlín), Mladá Boleslav (postoupila přes prvoligový Náchod) a nejpřekvapivěji i České Budějovice, které udolaly nejtěsnějším rozdílem prvoligový Chodov.

Již ve středu budou k vidění velmi zajímavé zápasy: Tradiční derby bez favorita Karviná – Zubří, slezské derby Frýdek-Místek versus Kopřivnice, svůj náboj určitě bude mít i zápas Jičín – Dukla Praha a ani Strakonice nepřijedou do Lovosic odevzdat postup. To všechno jsou zápasy, kde se mezi sebou utkají extraligové celky, jediným zápasem „mezisoutěžním“ je střetnutí extraligových Hranic na půdě loni ještě extraligové Litovle. Ta letos vládne zcela suverénně 1. lize, ale ve středu to nebude mít snadné. Nantl, Nedoma i Juráš již nastoupili v poháru za Karvinou, a tak jediným otazníkem je, za koho nastoupí Šmíd, který letos hostuje z Litovle právě v Hranicích a o předcházejícím víkendu byl nejlepším střelcem hranických v zápase ve Strakonicích.

Ve čtvrtek je na pořadu jediný zápas, ve kterém překvapení 3. kola České Budějovice přivítají M.A.T. Plzeň. Utkání má jednoznačného favorita a určitě to bude na jihu Čech svátek házené.

Stejně tak dvojnásobně sváteční atmosféru budou mít utkání MHK Karviná – SKKP Handball Brno a Ml. Boleslav – Sokol Nové Veselí, které se hrají 17. listopadu. Dá se předpokládat, že do domácích druholigových hal přijde extraligová návštěva.

 

 

Ondřej Kawulok z MHK Karviná si k narozeninám nadělil šest branek a postup do 4. kola ČP.  Bude slavit i postup do čtvrtfinále? | Foto: Ivo Dudek