18.6.2017 otevřeno: 5216 x

Naděje legendám 2017 - program a výsledky

Průběžně aktualizovaný článek s programem turnaje krajských výběrů starších žáků, který v Praze probíhá ve dnech 18. až 21. června. Kompletní zápasový program živě na portále TVCOM.

Program a výsledky turnaje Naděje legendám 2017 


Neděle 18. 6. 2017 – Eden            
                 
14:00 Příjezd družstev            
15:00 Slavnostní zahájení            
                 
Číslo utkání           skupina    
1 15:30 Praha - Liberecký   B 25:10  (10:5) 
2 16:10 Olomoucký - Vysočina   B 14:18  (8:7) 
3 16:50 Moravskoslezský - Jihomoravský   B  20:10 (10:6) 
4 17:30 Zlínský - Královéhradecký   A 21:12  (11:7) 
5 18:10 Jihočeský - Středočeský   A 17:16  (8:8) 
6 18:50 Plzeňský - Ústecký   A  22:12 (13:5) 
                 
                 
Pondělí 19. 6. 2017 – Eden            
                 
Číslo utkání           skupina    
7 8:00 Zlínský - Středočeský   A 25:10   (10:2)
8 8:40 Královéhradecký - Plzeňský   A  11:17 (5:12) 
9 9:20 Ústecký -   Jihočeský   A  13:16  (5:9)
10 10:00 Středočeský Královéhradecký   A  20:20 (8:10) 
11 10:40 Ústecký Zlínský   A 15:27  (6:14) 
12 11:20 Jihočeský - Plzeňský   A 10:22  (6:11) 
13 12:00 Ústecký - Královéhradecký   A 20:18  (9:11) 
14 12:40 Zlínský - Jihočeský   A 18:18  (8:10) 
15 13:20 Plzeňský - Středočeský   A 20:8  (9:3) 
16 14:00 Praha - Vysočina   B 18:14  (7:8) 
17 14:40 Liberecký - Moravskoslezský   B 12:22 (4:11) 
18 15:20 Jihomoravský - Olomoucký   B 16:19   (7:10)
19 16:00 Vysočina - Liberecký   B 19:13  (7:6) 
20 16:40 Jihomoravský - Praha   B 14:28  (7:11) 
21 17:20 Olomoucký - Moravskoslezský   B 12:20  (8:12) 
22 18:00 Jihomoravský - Liberecký   B 23:16  (13:6) 
23 18:40 Praha - Olomoucký   B 20:16 (7:9)
24 19:20 Moravskoslezský - Vysočina   B 15:12  (8:4)
                 
                 
                 
Úterý 20. 6. 2017 – Eden            
                 
číslo utkání         skupina    
                 
25 9:00 Liberecký - Olomoucký   B  22:14 6:11 
26 9:40 Vysočina - Jihomoravský   B  19:18  11:9
27 10:20 Moravskoslezský - Praha   B 14:17  11:6 
28 11:00 Královéhradecký - Jihočeský   A 11:20  5:9 
29 11:40 Středočeský - Ústecký   A 10:15  5:9 
30 12:20 Plzeňský - Zlínský   A 13:17  8:10 
31 14:30 Moravskoslezský - Jihočeský   o semifin.     17:12       (10:7)
32 15:10 Plzeňský - Vysočina   o semifin.      16:7        (10:4)
33 15:50 Liberecký - Středočeský   o 11. místo  19:17 (12:9) 
34 16:30 Královéhradecký - Jihomoravský   o 9. místo    26:22 (11:12) 
35 17:10 Zlínský - Moravskoslezský   semifinále  18:13  (10:9)
36 17:50 Praha - Plzeňský   semifinále   7:17   (5:12)
37 18:30 Olomoucký  Ústecký   o 7. místo    23:16 (12:7) 
38 19:10 poražený 31 poražený 32   o 5. místo    12:14 (6:9) 
                 
                 
                 
Středa 21. 6. 2017 - Štvanice            
                 
číslo utkání           skupina    
                 
39 10:30  Moravskoslezský  - Praha   o 3. místo       14:16 (5:10) 
40 12:00  Zlínský - Plzeňský   finále  11:16 (6:8) 
                 
                 

 

Fotogalerii najdete zde

 

Výsledkové tabulky základních skupin