Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
16.10.2009 otevřeno: 934 x

O víkendu na ligu i na evropský pohár

Trochu netradiční bude pozvánka na víkendové zápasy. Kromě utkání národního týmu žen proti Švédsku, čeká na házenkářské fanoušky o víkendu jak ZUBR Extraliga tak utkání evropského poháru.

Sobota 17. října

 
17:00 Zaporozhye – Dukla Praha (2.kolo Pohár EHF)
Jako první z českých klubů nastoupí k odvetě druhého kola Poháru EHF pražská Dukla. Ta ve středu zvládla dohrávku šestého kola proti Lovosicím (vítězství 24:21) a nyní pojede na Ukrajinu se snahou co nejvíce vymazat pětibrankové manko z prvního utkání (24:29). Proti vysokým hráčům soupeře to nebude mít vůbec jednoduché, ale bude chtít předvést co nejlepší výkon. K utkání odlétala výprava dnes dopoledne a večer ji čeká trénink v místě zápasu.
 
17:00 Lovosice – Přerov
Ve středu Lovosice prohrály na Dukle a protože body potřebují jako sůl, určitě je budou chtít získat v sobotním utkání proti Přerovu. Nováčka soutěže přivítají na vlastní palubovce a domácí věří, že budou opět bodovat. A popravdě nemají ani jinou možnost, aby neztratili kontakt s předními celky tabulky. Hostující celek, který v minulém kole získal své první extraligové body, nemá na severu Čech co ztratit.
 
17:00 Dvůr Králové – Třeboň
Domácí házenkáři zatím nemají na svém kontě žádný bod a určitě by již tuto neveselou situaci rádi změnili. V cestě jim bude stát Třeboň, která již v letošní sezóně dokázala na domácí palubovce porazit nepříjemné týmy Lovosic a Kopřivnice. Ambice a touhu po vítězství bude mít zcela jistě i na půdě nováčka, kterého čeká další těžké utkání.
 
18:00 Jičín – Zubří
Zajímavé a dramatické, to budou určitě hlavní atributy souboje Jičína a Zubří. To má před svým soupeřem tříbodový náskok i utkání k dobru a lepší postavení v tabulce bude chtít předvést i na horké jičínské půdě. V prvním kole domácí svoji tvrz proti Plzni neuhájili a nahradit ztracené body vítězstvím nad Zubřím by bylo více jak cenné.
 
18:00 Kopřivnice – Frýdek-Místek
Kopřivnice sice na domácí palubovce nepodává nejpřesvědčivější výkony (pouze remíza s Jičínem a výhra o tři branky nad D.Králové), ale v tomto zápase bude favoritem. Domácí v následujících šesti kolech čtyřikrát hrají „doma“ a z těchto zápasů budou chtít získat co největší bodový zisk. Frýdku-Místku se nepovedl televizní zápas proti rozjeté Plzni a z dosavadních zápasů získal jen jedno vítězství.
 
Neděle 18. října
PP ČT 4 10:30 Karviná – Resita
Odveta druhého kola Poháru EHF čeká i na házenkáře Karviné. Karviná ve středu zajížděla k předehrávce na půdu Plzně a utrpěla tam druhou porážku v soutěži. Do odvetného střetnutí s rumunským celkem Resita půjde s osmibrankovým mankem, ale jak jsme již uvedli v komentáři prvního zápasu, domácí věří, že mohou sahat po postupu. Za ním je požene určitě naplněná hala, která by ráda viděla svůj tým ve třetím kole evropské soutěže.