Házená v TV

21. 11. 2018 18:15 hod. ČT Sport
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
28. 11. 2018 18:00 hod. ČT Sport
SKP Pepino Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
12. 12. 2018 20:15 hod. ČT Sport
KH Kopřivnice - SKP Pepino Frýdek-Místek
21. 12. 2018 19:10 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
7.9.2016 otevřeno: 3787 x

ČP házenkářů vstoupí do své druhé fáze

Dnešním večerním zápasem v Edenu odstartuje 2. kolo Českého poháru házenkářů. Čtyři duely úvodního kola se rozhodovaly "u zeleného stolu", poslední postupující byli potvrzení dnešním dnem.

Až dnešek definitivně rozhodl o kompletní listině 32 celků, které prošly přes úvodní kolo Českého poháru do další fáze soutěže. Druhé kolo má oficiální hrací termín o následujícím víkendu, ale zahájí ho už dnešní duel mezi Slavií Praha a Zručí nad Sázavou. Volný los měly z celků nasazených do 1. kola Libčice nad Vltavou a Lokomotiva Louny, které se ve 2. kole představí v Mostě, resp. v Rokycanech. Hned tucet týmů v úvodním kole přetavil v postup výhodu domácího prostředí, kterou tradičně měly celky z nižších soutěží, tedy nejčastěji celky z krajů vůči druholigistům. V porovnání s minulým ročníkem ČP je to číslo skutečně vysoké - v loňském roce se to podařilo pouze Železnému Brodu, Sokolnici, Kobylisům a Liberci. Patrně nepřekvapivější byla pak v 1. kole letošního ročníku suverénní výhra Pardubic nad prvoligovým Dvorem Králové nad Labem (29:19), hned u čtyř duelů pak došlo ke kontumaci výsledků a o postupujícím se rozhodlo "u zeleného stolu". Poslední nejasnosti byly SK ČSH vypořádány dnes 7. září.

 

Radost žeravických házenkářů, kteří se v domácím prostředí díky lépe zvládnutému sedmimetrovému rozstřelu proti Napajedlům dostali do 2. kola poháru. V něm se střetnou s ex-extralgovým Zlínem. Foto: M. Janeček, SK Žeravice

 

Kompletní výsledky 1. kola ČP házenkářů naleznete ZDE


Do druhého kola byla přímo nasazena většina celků z 1. ligy a v měsíci září bude sehráno ještě 3. kolo ČP házenkářů, do něhož již zasáhnou také extraligové kluby. Jeho los bude na programu v polovině měsíce září. Pohárová soutěž letos po letech opět vyvrcholí turnajem Final4, který bude v lednu příštího roku hostit Brno, konkrétně nová hala v brněnských Maloměřicích.
 

 

Dvojice pro 2. kolo ČP házenkářů včetně termínů utkání naleznete ZDE