Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma
TV COM

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

E-shop hummel

Nakupujte v e-shopu hummel za výhodné ceny!

Jak jsme vás již dříve informovali, získal Český svaz házené nového partnera pro materiální vybavení národních celků. Díky spolupráci se značkou hummel je výhodnější nabídka připravena i pro všechny kluby sdružené v ČSH. NEZAPOMEŇTE SE JAKO KLUB ZAREGISTROVAT A ZÍSKAT VÝHODNÉ CENY NA ZBOŽÍ ZNAČKY hummel!

 

Již od začátku října mohou organizační pracovníci klubů (pozor! pouze tito jsou jako zástupci klubů oprávněni o heslo požádat) zažádat o přístupové heslo do nového e-shopu hummel.

Nový e-shop najdete na internetové adrese www.hummel-kluby.cz, kde v pravé části menu naleznete informace pro klubové odběratele zboží.

 
Jaké jsou základní principy nakupování prostřednictvím klubového e-shopu?
- každý klub má svoje přístupové údaje pro vstup na klubovou část e-shopu
- po registraci klubu mohou jeho členové nakupovat za zvýhodněné klubové ceny
- na stránce e-shopu je vysvětlující odkaz k přístupu, kde budou všichni uživatelé seznámeni s tím, jak s e-shopem pracovat
 
A jaké jsou výhody pro kluby, které budou v novém e-shopu nakupovat?
- nákup za zvýhodněné ceny
- poskytnutí poradního servisu při výběru zboží – vzorky zboží , poskytnutí zkušeností prodejce
- přednostní vykrývání objednávek
- bonus za celoroční spolupráci:
 
- pokud za období 1 roku (tento rok se jedná o období 1. 10. 2009 – 31. 8.2010, jinak se počítá vždy 1. 9. – 31. 8.)  nakoupí klub za 100.000 Kč (v klubových cenách), dostane bonus ve formě volného výběru zboží za 10.000,- (v MOC)
- bonus lze vybrat ihned po dosažení této sumy, max však do jednoho roku
 
Na vyžádání může klub také požádat o zaslání výpisu provedených objednávek.
 
Každý klub, který má zájem o nakupování v novém e-shopu, musí na úvod požádat o zaslání přístupových údajů do systému. O ty musí požádat organizační pracovník daného klubu na emailové adrese internet@chf.cz . Nikde jinde není možné tyto údaje získat a v případě, že v budoucnu budete tyto údaje znovu potřebovat (například z důvodu ztráty), musíte o ně opět požádat na stejné adrese.
Prvním krokem je pak zaregistrování klubu. PO ZAREGISTROVÁNÍ klubu do systému provozovatel klubu zpřístupní klubové ceny, za které pak mohou uživatelé nakupovat. Po registraci bude provozovatelem zkontrolována příslušnost přihlášeného k ČSH a do 24 hodin mu bude umožněn přístup ke klubovým cenám, za které bude potom už vždy nakupovat. Po registraci proto vyčkejte 24 hodin s nákupem - budete nakupovat za zvýhodněné klubové ceny.
 
Pro snadnější přístup bude také možné do e-shopu vstupovat přímo z našich internetových stránek. Po kliknutí na logo hummel ve spodní liště každé stránky budete přímo přesměrováni na nový e-shop hummel.