Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Český pohár mužů

Český pohár mužů-1.kolo

2.9.2017 17:00 AM001 TJ Dolní Cerekev - Jiskra Zruč n. Sáz. Martin Pražák, Jakub Šulc,
2.9.2017 10:30 AM002 HC Kolín - Jiskra Havlíčkův Brod Janis Aliapulios, Adam Pospíšil,
2.9.2017 13:30 AM004 BHS Starý Plzenec - TJ Chemička Ústí n.L. Pavel Mošna, Vladimír Vaník,
2.9.2017 16:00 AM005 Házená Rokycany - HK Slavia VŠ Plzeň Michal Nezbeda, Václav Zelenka,
1.9.2017 18:30 AM006 TJ Košutka - TJ Lokomotiva Plzeň Tomáš Měšťánek, Tomáš Kozler,
3.9.2017 16:30 AM007 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - 1.HC Pardubice Jiří Dolejší, Stanislav Chalupa,
3.9.2017 16:00 AM008 Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly Vojtěch Beňuš, Ondřej Háza,
28.8.2017 19:00 AM009 Tamburello Praha - HK Slavia Praha Jiří Svítek, Petr Václavík,
3.9.2017 10:00 AM010 HK Baník Most - Lokomotiva Louny Miroslav Matis, Roman Smékal,
3.9.2017 15:30 AM012 Lokomotiva Vršovice - Sokol Libčice n. Vlt. Marek Řeháček, Ondřej Tůma,
2.9.2017 16:00 AM013 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko České Budějovice Filip Barták, Josef Čapek,
7.9.2017 17:00 AM015 TJ Sokol Bělá p.B. - ElektroPraga Jablonec Lukáš Ledvinka, Lukáš Lehký,
2.9.2017 13:00 AM017 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - TJ Fatra Slavia Napajedla Marek Bečička, Jiří Horák,
nezadáno 00:00 AM018 Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
6.9.2017 18:00 AM019 Sokol Telnice - Sokol Kostelec n.H. Roman Bauer, Jiří Matuška,
3.9.2017 17:00 AM020 Sokol Juliánov - Házená Legata Hustopeče Jindřich Berger, Petr Kremláček,
1.9.2017 19:00 AM021 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice Filip Procházka, Petr Videcký,
3.9.2017 15:00 AM022 SK Droždín - Házená Uničov Jiří Kräuter, Petr Ochmann,
3.9.2017 18:00 AM023 Sokol Krmelín - MHK Karviná Milan Pelech, Vlastimil Švrček,
nezadáno 00:00 AM024 TJ Nový Jičín - TJ Lesana Zubří
10.9.2017 12:30 AM025 TJ Sokol Luhačovice - TJ SOGOS Holešov Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,
7.9.2017 19:00 AM026 SK Kuřim - SHC Maloměřice Dominik Florián, Patrick Netík,
3.9.2017 10:30 AM027 SK Žeravice - HBC Olomouc Michaela Krobothová, Adéla Kummerová,
13.9.2017 20:00 AM028 Sokol Sokolnice - HK Ivančice Milan Letev, Zdeněk Levíček,
2.9.2017 15:00 AM029 Sokol Trnávka - TJ Rožnov p.R. Tomáš Fiala, Karolína Pavelová,
2.9.2017 11:00 AM030 TJ Valašské Meziříčí - KH Zbrojovka Vsetín Jaromír Krejčí, Josef Malina,
3.9.2017 11:00 AM031 HC Hlučín - SKH Polanka n.O Čestmír Kořínek, Jiří Štefek,

Český pohár mužů-2.kolo

28.9.2017 10:30 AM033 Jiskra Zruč n. Sáz. - TJ Náchod Jaroslav Artl, Kamil Navrátil,
28.9.2017 12:00 AM034 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ AŠ Ml. Boleslav Adam Beneš, Stanislav Chalupa,
30.9.2017 14:00 AM035 BHS Starý Plzenec - Sokol Vršovice Michal Nezbeda, Václav Zelenka,
21.9.2017 20:00 AM036 Házená Rokycany - TJ Lokomotiva Plzeň Tomáš Měšťánek, Martin Vimr,
28.9.2017 17:30 AM037 1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové Vojtěch Beňuš, Ondřej Háza,
26.9.2017 20:00 AM038 TJ Sokol Úvaly - HK Slavia Praha Pavla Skružná, Libor Skružný,
28.9.2017 17:00 AM039 Lokomotiva Louny - SK Praha 4 Jaroslav Lorenc, Stanislav Štrebl,
28.9.2017 19:00 AM040 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ JM Chodov Martin Polák, Václav Škarda,
28.9.2017 11:00 AM041 Loko České Budějovice - TJ Jiskra Třeboň Pavel Rutta, Lukáš Moravec,
27.9.2017 18:00 AM042 ElektroPraga Jablonec - Liberec Handball Lukáš Ledvinka, Jiří Svítek,
27.9.2017 18:00 AM043 TJ Fatra Slavia Napajedla - HK Bystřice p.H. Arnošt Kramoliš, Miloslav Krupa,
28.9.2017 18:30 AM044 Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,
26.9.2017 19:30 AM045 Tatran Bohunice - Házená Legata Hustopeče Michal Hanák, David Šlezingr,
28.9.2017 15:00 AM046 SK Droždín - Tatran Litovel Michaela Krobothová, Jaroslava Směšná,
28.9.2017 16:30 AM047 MHK Karviná - TJ Lesana Zubří Radek Martiník, Tomáš Petruška,
27.9.2017 18:00 AM048 TJ SOGOS Holešov - HC Zlín Vítězslav Dalajka, Pavel Šohaj,
28.9.2017 10:30 AM049 SHC Maloměřice - SK Žeravice Milan Letev, Zdeněk Levíček,
28.9.2017 10:30 AM050 HK Ivančice - Házená Velká Bystřice Václav Horáček, Jiří Novotný,
28.9.2017 10:00 AM051 TJ Rožnov p.R. - KH Zbrojovka Vsetín Marcel Horsák, Tomáš Suchánek,
5.10.2017 19:00 AM052 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava Petr Kichner, Michal Vacula,

Český pohár mužů-3.kolo

17.10.2017 20:00 AM053 Házená Rokycany - HC Dukla Praha Michal Nezbeda, Václav Zelenka,
18.10.2017 19:30 AM054 Házená Legata Hustopeče - SKKP Handball Brno David Šlezingr, Jiří Špunar,
20.10.2017 18:00 AM055 HK Slavia Praha - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň Marek Bareš, Jakub Uhlíř,
21.10.2017 16:30 AM056 MHK Karviná - HC Zlín Jaroslav Paululik, Tomáš Kučerka,
20.10.2017 18:30 AM057 ElektroPraga Jablonec - HBC Ronal Jičín Pavel Blanar, Aleš Podzimek,
20.10.2017 18:30 AM058 HK Bystřice p.H. - HC ROBE Zubří Marek Bečička, Jiří Horák,
20.10.2017 17:00 AM059 KH Zbrojovka Vsetín - TJ Cement Hranice Zbyněk Horalík, Marcel Kosa,
22.10.2017 18:00 AM060 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Náchod Bohumil Brůna, Libor Skružný,
22.10.2017 10:30 AM061 SHC Maloměřice - KH Kopřivnice Filip Procházka, Petr Videcký,
20.10.2017 19:00 AM062 Lokomotiva Louny - HBC Strakonice 1921 Marta Sovová, Lukáš Veselý,
21.10.2017 17:00 AM063 1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Nové Veselí Pavel Blanar, Petr Pešek,
22.10.2017 14:00 AM064 Loko České Budějovice - TJ JM Chodov Filip Barták, Karel Hladký,
20.10.2017 20:00 AM065 Sokol Vršovice - HK FCC Město Lovosice Tomáš Kozler, Martin Zych,
21.10.2017 17:30 AM066 Házená Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil,
18.10.2017 17:30 AM067 Sokol Ostrava - HCB Karviná Přemysl Fukala, Radek Mohyla,
21.10.2017 16:00 AM068 Sokol II.Prostějov - Tatran Litovel Jiří Králíček, Milan Letev,

Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále

15.11.2017 19:00 AM069 HBC Ronal Jičín - HC Dukla Praha Tomáš Kozler, Martin Zych, D: Zdeněk Vaněček
17.11.2017 19:00 AM070 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Nové Veselí Bohumil Brůna, Libor Skružný, D: Miloš Kastner
15.11.2017 18:00 AM071 HK FCC Město Lovosice - HBC Strakonice 1921 Milan Hájek, Michal Nezbeda, D: Stanislav Štrebl
16.11.2017 19:00 AM072 Loko České Budějovice - Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň Filip Barták, Karel Hladký, D: Jiří Konečný
15.11.2017 18:00 AM073 HCB Karviná - HC ROBE Zubří Marek Bečička, Jiří Horák, D: Petr Směja
17.11.2017 18:00 AM074 MHK Karviná - SKKP Handball Brno Michal Hanák, Luboš Pavlíček, D: Daniel Douda
15.11.2017 18:30 AM075 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice Adam Baader, Jiří Novotný, D: Jana Rzymanová
15.11.2017 19:00 AM076 Tatran Litovel - TJ Cement Hranice David Šlezingr, Jiří Špunar, D: Vangelis Simu