TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga mladší dorostenci

podzim 2019 - 1. kolo

21.9.2019 00:00 AJ001 HC Dukla Praha A - C.S.Cargo HBC Jičín A
21.9.2019 12:45 AJ002 TJ Sokol Nové Veselí - Liberec Handball
21.9.2019 10:45 AJ003 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Šťáhlavy
22.9.2019 13:00 AJ004 Talent Škoda JS Plzeň A - HC Zubří A
21.9.2019 12:00 AJ005 HK FCC Město Lovosice - Házená Velká Bystřice
21.9.2019 13:00 AJ006 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná

podzim 2019 - 2. kolo

29.9.2019 13:00 AJ007 C.S.Cargo HBC Jičín A - HCB Karviná
28.9.2019 15:30 AJ008 Házená Velká Bystřice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.9.2019 15:00 AJ009 HC Zubří A - HK FCC Město Lovosice
28.9.2019 13:00 AJ010 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň A
28.9.2019 13:00 AJ011 Liberec Handball - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
28.9.2019 00:00 AJ012 HC Dukla Praha A - TJ Sokol Nové Veselí

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 12:45 AJ013 TJ Sokol Nové Veselí - C.S.Cargo HBC Jičín A
5.10.2019 10:45 AJ014 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HC Dukla Praha A
5.10.2019 13:00 AJ015 Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec Handball
5.10.2019 12:00 AJ016 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Šťáhlavy
5.10.2019 13:30 AJ017 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Zubří A
6.10.2019 13:00 AJ018 HCB Karviná - Házená Velká Bystřice

podzim 2019 - 4. kolo

13.10.2019 13:00 AJ019 C.S.Cargo HBC Jičín A - Házená Velká Bystřice
13.10.2019 15:00 AJ020 HC Zubří A - HCB Karviná
12.10.2019 13:00 AJ021 TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
12.10.2019 12:00 AJ022 Liberec Handball - HK FCC Město Lovosice
12.10.2019 00:00 AJ023 HC Dukla Praha A - Talent Škoda JS Plzeň A
12.10.2019 12:45 AJ024 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Žďár nad Sázavou

podzim 2019 - 5. kolo

19.10.2019 10:45 AJ025 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - C.S.Cargo HBC Jičín A
20.10.2019 15:00 AJ026 Talent Škoda JS Plzeň A - TJ Sokol Nové Veselí
19.10.2019 12:00 AJ027 HK FCC Město Lovosice - HC Dukla Praha A
19.10.2019 13:30 AJ028 Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec Handball
20.10.2019 13:00 AJ029 HCB Karviná - TJ Sokol Šťáhlavy
19.10.2019 15:30 AJ030 Házená Velká Bystřice - HC Zubří A

podzim 2019 - 6. kolo

3.11.2019 13:00 AJ031 C.S.Cargo HBC Jičín A - HC Zubří A
2.11.2019 13:00 AJ032 TJ Sokol Šťáhlavy - Házená Velká Bystřice
2.11.2019 12:00 AJ033 Liberec Handball - HCB Karviná
2.11.2019 00:00 AJ034 HC Dukla Praha A - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.11.2019 12:45 AJ035 TJ Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
2.11.2019 10:45 AJ036 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Talent Škoda JS Plzeň A

podzim 2019 - 7. kolo

10.11.2019 13:00 AJ037 Talent Škoda JS Plzeň A - C.S.Cargo HBC Jičín A
9.11.2019 12:00 AJ038 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
9.11.2019 13:00 AJ039 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Nové Veselí
10.11.2019 13:00 AJ040 HCB Karviná - HC Dukla Praha A
9.11.2019 15:30 AJ041 Házená Velká Bystřice - Liberec Handball
10.11.2019 15:00 AJ042 HC Zubří A - TJ Sokol Šťáhlavy

podzim 2019 - 8. kolo

17.11.2019 13:00 AJ043 C.S.Cargo HBC Jičín A - TJ Sokol Šťáhlavy
16.11.2019 13:00 AJ044 Liberec Handball - HC Zubří A
16.11.2019 00:00 AJ045 HC Dukla Praha A - Házená Velká Bystřice
16.11.2019 12:45 AJ046 TJ Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
16.11.2019 10:45 AJ047 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.11.2019 13:00 AJ048 Talent Škoda JS Plzeň A - HK FCC Město Lovosice

podzim 2019 - 9. kolo

23.11.2019 12:00 AJ049 HK FCC Město Lovosice - C.S.Cargo HBC Jičín A
23.11.2019 13:00 AJ050 Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň A
24.11.2019 13:00 AJ051 HCB Karviná - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
23.11.2019 15:30 AJ052 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Nové Veselí
24.11.2019 15:00 AJ053 HC Zubří A - HC Dukla Praha A
23.11.2019 13:00 AJ054 TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec Handball

podzim 2019 - 10. kolo

1.12.2019 13:00 AJ055 C.S.Cargo HBC Jičín A - Liberec Handball
30.11.2019 00:00 AJ056 HC Dukla Praha A - TJ Sokol Šťáhlavy
30.11.2019 12:45 AJ057 TJ Sokol Nové Veselí - HC Zubří A
30.11.2019 10:45 AJ058 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Házená Velká Bystřice
1.12.2019 13:00 AJ059 Talent Škoda JS Plzeň A - HCB Karviná
30.11.2019 12:00 AJ060 HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek

podzim 2019 - 11. kolo

7.12.2019 13:00 AJ061 Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo HBC Jičín A
8.12.2019 13:00 AJ062 HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
7.12.2019 15:30 AJ063 Házená Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A
8.12.2019 15:00 AJ064 HC Zubří A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
7.12.2019 13:00 AJ065 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Nové Veselí
7.12.2019 13:00 AJ066 Liberec Handball - HC Dukla Praha A

jaro 2020 - 12. kolo

23.2.2020 13:00 AJ067 C.S.Cargo HBC Jičín A - HC Dukla Praha A
22.2.2020 13:00 AJ068 Liberec Handball - TJ Sokol Nové Veselí
22.2.2020 13:00 AJ069 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
23.2.2020 13:00 AJ070 HC Zubří A - Talent Škoda JS Plzeň A
22.2.2020 15:30 AJ071 Házená Velká Bystřice - HK FCC Město Lovosice
23.2.2020 13:00 AJ072 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek

jaro 2020 - 13. kolo

1.3.2020 13:00 AJ073 HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín A
29.2.2020 10:00 AJ074 Pepino SKP Frýdek-Místek - Házená Velká Bystřice
29.2.2020 12:00 AJ075 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří A
1.3.2020 13:00 AJ076 Talent Škoda JS Plzeň A - TJ Sokol Šťáhlavy
29.2.2020 10:45 AJ077 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Liberec Handball
29.2.2020 12:45 AJ078 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha A

jaro 2020 - 14. kolo

8.3.2020 13:00 AJ079 C.S.Cargo HBC Jičín A - TJ Sokol Nové Veselí
7.3.2020 00:00 AJ080 HC Dukla Praha A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
7.3.2020 12:00 AJ081 Liberec Handball - Talent Škoda JS Plzeň A
7.3.2020 13:00 AJ082 TJ Sokol Šťáhlavy - HK FCC Město Lovosice
8.3.2020 15:00 AJ083 HC Zubří A - Pepino SKP Frýdek-Místek
7.3.2020 15:30 AJ084 Házená Velká Bystřice - HCB Karviná

jaro 2020 - 15. kolo

14.3.2020 15:30 AJ085 Házená Velká Bystřice - C.S.Cargo HBC Jičín A
15.3.2020 13:00 AJ086 HCB Karviná - HC Zubří A
15.3.2020 13:00 AJ087 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
14.3.2020 12:00 AJ088 HK FCC Město Lovosice - Liberec Handball
15.3.2020 13:00 AJ089 Talent Škoda JS Plzeň A - HC Dukla Praha A
14.3.2020 10:45 AJ090 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Nové Veselí

jaro 2020 - 16. kolo

22.3.2020 13:00 AJ091 C.S.Cargo HBC Jičín A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
21.3.2020 12:45 AJ092 TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň A
21.3.2020 00:00 AJ093 HC Dukla Praha A - HK FCC Město Lovosice
21.3.2020 13:00 AJ094 Liberec Handball - Pepino SKP Frýdek-Místek
21.3.2020 13:00 AJ095 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
22.3.2020 15:00 AJ096 HC Zubří A - Házená Velká Bystřice

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 15:00 AJ097 HC Zubří A - C.S.Cargo HBC Jičín A
28.3.2020 15:30 AJ098 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Šťáhlavy
29.3.2020 13:00 AJ099 HCB Karviná - Liberec Handball
29.3.2020 00:00 AJ100 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha A
28.3.2020 12:00 AJ101 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
29.3.2020 13:00 AJ102 Talent Škoda JS Plzeň A - TJ Sokol Žďár nad Sázavou

jaro 2020 - 18. kolo

5.4.2020 13:00 AJ103 C.S.Cargo HBC Jičín A - Talent Škoda JS Plzeň A
4.4.2020 10:45 AJ104 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice
4.4.2020 12:45 AJ105 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
4.4.2020 00:00 AJ106 HC Dukla Praha A - HCB Karviná
5.4.2020 12:00 AJ107 Liberec Handball - Házená Velká Bystřice
4.4.2020 13:00 AJ108 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Zubří A

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 13:00 AJ109 TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín A
26.4.2020 15:00 AJ110 HC Zubří A - Liberec Handball
25.4.2020 15:30 AJ111 Házená Velká Bystřice - HC Dukla Praha A
26.4.2020 13:00 AJ112 HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí
26.4.2020 00:00 AJ113 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
25.4.2020 12:00 AJ114 HK FCC Město Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň A

jaro 2020 - 20. kolo

3.5.2020 13:00 AJ115 C.S.Cargo HBC Jičín A - HK FCC Město Lovosice
3.5.2020 13:00 AJ116 Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.5.2020 10:45 AJ117 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HCB Karviná
2.5.2020 12:45 AJ118 TJ Sokol Nové Veselí - Házená Velká Bystřice
2.5.2020 00:00 AJ119 HC Dukla Praha A - HC Zubří A
2.5.2020 13:00 AJ120 Liberec Handball - TJ Sokol Šťáhlavy

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 13:00 AJ121 Liberec Handball - C.S.Cargo HBC Jičín A
9.5.2020 13:00 AJ122 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Dukla Praha A
10.5.2020 15:00 AJ123 HC Zubří A - TJ Sokol Nové Veselí
9.5.2020 15:30 AJ124 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
10.5.2020 13:00 AJ125 HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň A
10.5.2020 00:00 AJ126 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice

jaro 2020 - 22. kolo

17.5.2020 13:00 AJ127 C.S.Cargo HBC Jičín A - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.5.2020 12:00 AJ128 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
17.5.2020 13:00 AJ129 Talent Škoda JS Plzeň A - Házená Velká Bystřice
16.5.2020 10:45 AJ130 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - HC Zubří A
16.5.2020 12:45 AJ131 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
16.5.2020 00:00 AJ132 HC Dukla Praha A - Liberec Handball