TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži JM

Jaro 2018 - 12. kolo

24.2.2019 10:30 AE067 Sokol Kostelec n.H. - TJ Dolní Cerekev
23.2.2019 16:00 AE068 Sokol II.Prostějov - SHC Maloměřice "B"
24.2.2019 17:00 AE069 Sokol Telnice - SK Kuřim
23.2.2019 18:00 AE070 HBC Olomouc - HK Ivančice
23.2.2019 17:00 AE071 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
24.2.2019 17:00 AE072 Tatran Bohunice - SKKP Handball Brno B

Jaro 2018 - 13. kolo

3.3.2019 17:00 AE073 Tatran Bohunice - Sokol Kostelec n.H.
2.3.2019 15:30 AE074 SKKP Handball Brno B - TJ Sokol Velké Meziříčí
3.3.2019 15:00 AE075 Sokol Juliánov - HBC Olomouc
2.3.2019 17:00 AE076 HK Ivančice - Sokol Telnice
2.3.2019 17:00 AE077 SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
2.3.2019 13:00 AE078 SHC Maloměřice "B" - TJ Dolní Cerekev

Jaro 2018 - 14. kolo

10.3.2019 10:30 AE079 Sokol Kostelec n.H. - SHC Maloměřice "B"
9.3.2019 17:00 AE080 TJ Dolní Cerekev - SK Kuřim
9.3.2019 16:00 AE081 Sokol II.Prostějov - HK Ivančice
10.3.2019 17:00 AE082 Sokol Telnice - Sokol Juliánov
9.3.2019 18:00 AE083 HBC Olomouc - SKKP Handball Brno B
9.3.2019 17:00 AE084 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice

Jaro 2018 - 15. kolo

16.3.2019 17:00 AE085 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Kostelec n.H.
17.3.2019 17:00 AE086 Tatran Bohunice - HBC Olomouc
16.3.2019 15:30 AE087 SKKP Handball Brno B - Sokol Telnice
17.3.2019 15:00 AE088 Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
16.3.2019 17:00 AE089 HK Ivančice - TJ Dolní Cerekev
16.3.2019 17:00 AE090 SK Kuřim - SHC Maloměřice "B"

Jaro 2018 - 16. kolo

24.3.2019 10:30 AE091 Sokol Kostelec n.H. - SK Kuřim
23.3.2019 13:00 AE092 SHC Maloměřice "B" - HK Ivančice
23.3.2019 17:00 AE093 TJ Dolní Cerekev - Sokol Juliánov
23.3.2019 16:00 AE094 Sokol II.Prostějov - SKKP Handball Brno B
24.3.2019 17:00 AE095 Sokol Telnice - Tatran Bohunice
23.3.2019 18:00 AE096 HBC Olomouc - TJ Sokol Velké Meziříčí

Jaro 2018 - 17. kolo

30.3.2019 18:00 AE097 HBC Olomouc - Sokol Kostelec n.H.
30.3.2019 17:00 AE098 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Telnice
31.3.2019 17:00 AE099 Tatran Bohunice - Sokol II.Prostějov
30.3.2019 15:30 AE100 SKKP Handball Brno B - TJ Dolní Cerekev
31.3.2019 15:00 AE101 Sokol Juliánov - SHC Maloměřice "B"
30.3.2019 17:00 AE102 HK Ivančice - SK Kuřim

Jaro 2018 - 18. kolo

7.4.2019 10:30 AE103 Sokol Kostelec n.H. - HK Ivančice
6.4.2019 17:00 AE104 SK Kuřim - Sokol Juliánov
6.4.2019 13:00 AE105 SHC Maloměřice "B" - SKKP Handball Brno B
6.4.2019 17:00 AE106 TJ Dolní Cerekev - Tatran Bohunice
6.4.2019 16:00 AE107 Sokol II.Prostějov - TJ Sokol Velké Meziříčí
7.4.2019 17:00 AE108 Sokol Telnice - HBC Olomouc

Jaro 2018 - 19. kolo

28.4.2019 17:00 AE109 Sokol Telnice - Sokol Kostelec n.H.
27.4.2019 18:00 AE110 HBC Olomouc - Sokol II.Prostějov
27.4.2019 17:00 AE111 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Dolní Cerekev
28.4.2019 17:00 AE112 Tatran Bohunice - SHC Maloměřice "B"
27.4.2019 15:30 AE113 SKKP Handball Brno B - SK Kuřim
28.4.2019 15:00 AE114 Sokol Juliánov - HK Ivančice

Jaro 2018 - 20. kolo

5.5.2019 10:30 AE115 Sokol Kostelec n.H. - Sokol Juliánov
4.5.2019 17:00 AE116 HK Ivančice - SKKP Handball Brno B
4.5.2019 17:00 AE117 SK Kuřim - Tatran Bohunice
4.5.2019 13:00 AE118 SHC Maloměřice "B" - TJ Sokol Velké Meziříčí
4.5.2019 17:00 AE119 TJ Dolní Cerekev - HBC Olomouc
4.5.2019 16:00 AE120 Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice

Jaro 2018 - 21. kolo

11.5.2019 16:00 AE121 Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec n.H.
12.5.2019 17:00 AE122 Sokol Telnice - TJ Dolní Cerekev
11.5.2019 18:00 AE123 HBC Olomouc - SHC Maloměřice "B"
11.5.2019 17:00 AE124 TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
12.5.2019 17:00 AE125 Tatran Bohunice - HK Ivančice
11.5.2019 15:30 AE126 SKKP Handball Brno B - Sokol Juliánov

Jaro 2018 - 22. kolo

19.5.2019 10:30 AE127 Sokol Kostelec n.H. - SKKP Handball Brno B
19.5.2019 15:00 AE128 Sokol Juliánov - Tatran Bohunice
18.5.2019 17:00 AE129 HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.5.2019 17:00 AE130 SK Kuřim - HBC Olomouc
18.5.2019 13:00 AE131 SHC Maloměřice "B" - Sokol Telnice
18.5.2019 17:00 AE132 TJ Dolní Cerekev - Sokol II.Prostějov