TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži SZČ

jaro 2020 - 12. kolo

22.2.2020 17:00 AD067 TJ AŠ Ml. Boleslav - HC Dukla Praha B
22.2.2020 17:00 AD068 Liberec Handball - HK Baník Most
22.2.2020 17:00 AD069 TJ Sokol Šťáhlavy - Sokol Libčice n. Vlt.
23.2.2020 16:00 AD070 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Louny
22.2.2020 17:00 AD071 TJ Chemička Ústí n.L. - HK FCC Město Lovosice B
22.2.2020 16:30 AD072 TJ Košutka - ElektroPraga Jablonec

jaro 2020 - 13. kolo

29.2.2020 16:30 AD073 TJ Košutka - TJ AŠ Ml. Boleslav
29.2.2020 17:00 AD074 ElektroPraga Jablonec - TJ Chemička Ústí n.L.
29.2.2020 12:00 AD075 HK FCC Město Lovosice B - HK Slavia VŠ Plzeň
1.3.2020 17:00 AD076 TJ Lokomotiva Louny - TJ Sokol Šťáhlavy
1.3.2020 17:00 AD077 Sokol Libčice n. Vlt. - Liberec Handball
1.3.2020 18:00 AD078 HK Baník Most - HC Dukla Praha B

jaro 2020 - 14. kolo

7.3.2020 10:00 AD079 TJ AŠ Ml. Boleslav - HK Baník Most
7.3.2020 00:00 AD080 HC Dukla Praha B - Sokol Libčice n. Vlt.
7.3.2020 16:00 AD081 Liberec Handball - TJ Lokomotiva Louny
7.3.2020 17:00 AD082 TJ Sokol Šťáhlavy - HK FCC Město Lovosice B
8.3.2020 16:00 AD083 HK Slavia VŠ Plzeň - ElektroPraga Jablonec
7.3.2020 17:00 AD084 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ Košutka

jaro 2020 - 15. kolo

14.3.2020 17:00 AD085 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ AŠ Ml. Boleslav
14.3.2020 16:30 AD086 TJ Košutka - HK Slavia VŠ Plzeň
14.3.2020 17:00 AD087 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Šťáhlavy
14.3.2020 12:00 AD088 HK FCC Město Lovosice B - Liberec Handball
15.3.2020 17:00 AD089 TJ Lokomotiva Louny - HC Dukla Praha B
15.3.2020 17:00 AD090 Sokol Libčice n. Vlt. - HK Baník Most

jaro 2020 - 16. kolo

21.3.2020 10:00 AD091 TJ AŠ Ml. Boleslav - Sokol Libčice n. Vlt.
22.3.2020 18:00 AD092 HK Baník Most - TJ Lokomotiva Louny
21.3.2020 00:00 AD093 HC Dukla Praha B - HK FCC Město Lovosice B
21.3.2020 17:00 AD094 Liberec Handball - ElektroPraga Jablonec
21.3.2020 17:00 AD095 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Košutka
22.3.2020 16:00 AD096 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Chemička Ústí n.L.

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 16:00 AD097 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ AŠ Ml. Boleslav
28.3.2020 17:00 AD098 TJ Chemička Ústí n.L. - TJ Sokol Šťáhlavy
28.3.2020 16:30 AD099 TJ Košutka - Liberec Handball
28.3.2020 17:00 AD100 ElektroPraga Jablonec - HC Dukla Praha B
28.3.2020 12:00 AD101 HK FCC Město Lovosice B - HK Baník Most
29.3.2020 17:30 AD102 TJ Lokomotiva Louny - Sokol Libčice n. Vlt.

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 10:00 AD103 TJ AŠ Ml. Boleslav - TJ Lokomotiva Louny
5.4.2020 17:00 AD104 Sokol Libčice n. Vlt. - HK FCC Město Lovosice B
5.4.2020 18:00 AD105 HK Baník Most - ElektroPraga Jablonec
4.4.2020 00:00 AD106 HC Dukla Praha B - TJ Košutka
5.4.2020 16:00 AD107 Liberec Handball - TJ Chemička Ústí n.L.
4.4.2020 17:00 AD108 TJ Sokol Šťáhlavy - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 17:00 AD109 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ AŠ Ml. Boleslav
26.4.2020 16:00 AD110 HK Slavia VŠ Plzeň - Liberec Handball
25.4.2020 17:00 AD111 TJ Chemička Ústí n.L. - HC Dukla Praha B
25.4.2020 16:30 AD112 TJ Košutka - HK Baník Most
25.4.2020 17:00 AD113 ElektroPraga Jablonec - Sokol Libčice n. Vlt.
25.4.2020 12:00 AD114 HK FCC Město Lovosice B - TJ Lokomotiva Louny

jaro 2020 - 20. kolo

3.5.2020 17:00 AD115 TJ AŠ Ml. Boleslav - HK FCC Město Lovosice B
2.5.2020 17:00 AD116 TJ Lokomotiva Louny - ElektroPraga Jablonec
3.5.2020 17:00 AD117 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Košutka
3.5.2020 18:00 AD118 HK Baník Most - TJ Chemička Ústí n.L.
2.5.2020 00:00 AD119 HC Dukla Praha B - HK Slavia VŠ Plzeň
2.5.2020 17:00 AD120 Liberec Handball - TJ Sokol Šťáhlavy

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 17:00 AD121 Liberec Handball - TJ AŠ Ml. Boleslav
9.5.2020 17:00 AD122 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Dukla Praha B
10.5.2020 18:00 AD123 HK Baník Most - HK Slavia VŠ Plzeň
9.5.2020 17:00 AD124 TJ Chemička Ústí n.L. - Sokol Libčice n. Vlt.
9.5.2020 16:30 AD125 TJ Košutka - TJ Lokomotiva Louny
9.5.2020 17:00 AD126 ElektroPraga Jablonec - HK FCC Město Lovosice B

jaro 2020 - 22. kolo

17.5.2020 17:00 AD127 TJ AŠ Ml. Boleslav - ElektroPraga Jablonec
16.5.2020 12:00 AD128 HK FCC Město Lovosice B - TJ Košutka
16.5.2020 17:00 AD129 TJ Lokomotiva Louny - TJ Chemička Ústí n.L.
17.5.2020 17:00 AD130 Sokol Libčice n. Vlt. - HK Slavia VŠ Plzeň
17.5.2020 18:00 AD131 HK Baník Most - TJ Sokol Šťáhlavy
16.5.2020 00:00 AD132 HC Dukla Praha B - Liberec Handball