Házená v TV

20. 11. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Talent M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
03. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2 liga muži JVČ

jaro 2020 - 12. kolo

22.2.2020 18:00 AC067 TJ Jiskra Třeboň - Sparta Kutná Hora
23.2.2020 17:00 AC068 HK Slavia Praha - Jiskra Havlíčkův Brod
22.2.2020 17:00 AC069 TJ Dolní Cerekev - TJ Sokol Úvaly
23.2.2020 17:30 AC070 1.HC Pardubice - HBC Strakonice 1921 B
23.2.2020 17:00 AC071 Lokomotiva Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí

jaro 2020 - 13. kolo

29.2.2020 17:00 AC073 Loko České Budějovice - TJ Jiskra Třeboň
1.3.2020 10:30 AC075 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice
29.2.2020 19:00 AC076 HBC Strakonice 1921 B - TJ Dolní Cerekev
29.2.2020 18:00 AC077 TJ Sokol Úvaly - HK Slavia Praha
29.2.2020 14:00 AC078 Jiskra Havlíčkův Brod - Sparta Kutná Hora

jaro 2020 - 14. kolo

7.3.2020 18:00 AC079 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
8.3.2020 18:00 AC080 Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly
8.3.2020 17:00 AC081 HK Slavia Praha - HBC Strakonice 1921 B
7.3.2020 17:00 AC082 TJ Dolní Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
8.3.2020 17:00 AC084 Lokomotiva Vršovice - Loko České Budějovice

jaro 2020 - 15. kolo

15.3.2020 17:00 AC085 Lokomotiva Vršovice - TJ Jiskra Třeboň
14.3.2020 17:00 AC086 Loko České Budějovice - 1.HC Pardubice
15.3.2020 10:30 AC088 Sp.MAS Sezimovo Ústí - HK Slavia Praha
14.3.2020 19:00 AC089 HBC Strakonice 1921 B - Sparta Kutná Hora
14.3.2020 18:00 AC090 TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod

jaro 2020 - 16. kolo

21.3.2020 18:00 AC091 TJ Jiskra Třeboň - TJ Sokol Úvaly
22.3.2020 18:00 AC092 Jiskra Havlíčkův Brod - HBC Strakonice 1921 B
21.3.2020 17:00 AC093 Sparta Kutná Hora - Sp.MAS Sezimovo Ústí
21.3.2020 17:00 AC095 TJ Dolní Cerekev - Loko České Budějovice
22.3.2020 17:30 AC096 1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 17:30 AC097 1.HC Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
29.3.2020 17:00 AC098 Lokomotiva Vršovice - TJ Dolní Cerekev
28.3.2020 17:00 AC099 Loko České Budějovice - HK Slavia Praha
29.3.2020 10:30 AC101 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Jiskra Havlíčkův Brod
28.3.2020 19:00 AC102 HBC Strakonice 1921 B - TJ Sokol Úvaly

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 18:00 AC103 TJ Jiskra Třeboň - HBC Strakonice 1921 B
4.4.2020 18:00 AC104 TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
4.4.2020 19:00 AC106 Sparta Kutná Hora - Loko České Budějovice
5.4.2020 17:00 AC107 HK Slavia Praha - Lokomotiva Vršovice
4.4.2020 17:00 AC108 TJ Dolní Cerekev - 1.HC Pardubice

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 17:00 AC109 TJ Dolní Cerekev - TJ Jiskra Třeboň
26.4.2020 17:30 AC110 1.HC Pardubice - HK Slavia Praha
26.4.2020 17:00 AC111 Lokomotiva Vršovice - Sparta Kutná Hora
25.4.2020 17:00 AC112 Loko České Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
26.4.2020 10:30 AC114 Sp.MAS Sezimovo Ústí - HBC Strakonice 1921 B

jaro 2020 - 20. kolo

2.5.2020 18:00 AC115 TJ Jiskra Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
2.5.2020 18:00 AC117 TJ Sokol Úvaly - Loko České Budějovice
2.5.2020 18:00 AC118 Jiskra Havlíčkův Brod - Lokomotiva Vršovice
2.5.2020 17:00 AC119 Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
3.5.2020 17:00 AC120 HK Slavia Praha - TJ Dolní Cerekev

jaro 2020 - 21. kolo

10.5.2020 17:00 AC121 HK Slavia Praha - TJ Jiskra Třeboň
9.5.2020 17:00 AC122 TJ Dolní Cerekev - Sparta Kutná Hora
10.5.2020 17:30 AC123 1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
10.5.2020 17:00 AC124 Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Úvaly
9.5.2020 17:00 AC125 Loko České Budějovice - HBC Strakonice 1921 B

jaro 2020 - 22. kolo

17.5.2020 10:30 AC128 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko České Budějovice
16.5.2020 19:00 AC129 HBC Strakonice 1921 B - Lokomotiva Vršovice
16.5.2020 18:00 AC130 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5.2020 18:00 AC131 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Dolní Cerekev
17.5.2020 15:00 AC132 Sparta Kutná Hora - HK Slavia Praha