Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2 liga muži JZČ

jaro - 12. kolo

18.2.2018 18:00 AC067 Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Lokomotiva Plzeň
18.2.2018 17:00 AC068 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - SK Praha 4
18.2.2018 11:00 AC069 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Sokol Libčice n. Vlt.
18.2.2018 15:00 AC070 Lokomotiva Vršovice - HK Slavia VŠ Plzeň
17.2.2018 18:00 AC071 TJ Jiskra Třeboň - Loko České Budějovice
17.2.2018 17:00 AC072 TJ Košutka - Jiskra Zruč n. Sáz.

jaro - 13. kolo

24.2.2018 17:00 AC073 TJ Košutka - Jiskra Havlíčkův Brod
24.2.2018 18:00 AC074 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Zruč n. Sáz.
24.2.2018 18:00 AC075 Loko České Budějovice - HK Slavia VŠ Plzeň
10.2.2018 15:00 AC076 Lokomotiva Vršovice - Sp.MAS Sezimovo Ústí
24.2.2018 17:00 AC077 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
25.2.2018 18:30 AC078 SK Praha 4 - TJ Lokomotiva Plzeň

jaro - 15. kolo

17.3.2018 18:00 AC085 TJ Jiskra Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
17.3.2018 17:00 AC086 TJ Košutka - HK Slavia VŠ Plzeň
17.3.2018 18:00 AC087 Jiskra Zruč n. Sáz. - Sp.MAS Sezimovo Ústí
17.3.2018 18:30 AC088 Loko České Budějovice - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
18.3.2018 15:00 AC089 Lokomotiva Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
18.3.2018 17:00 AC090 Sokol Libčice n. Vlt. - SK Praha 4

jaro - 16. kolo

25.3.2018 18:00 AC091 Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Libčice n. Vlt.
25.3.2018 17:30 AC092 SK Praha 4 - Lokomotiva Vršovice
24.3.2018 15:30 AC093 TJ Lokomotiva Plzeň - Loko České Budějovice
25.3.2018 18:00 AC094 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Jiskra Zruč n. Sáz.
25.3.2018 11:00 AC095 Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
25.3.2018 16:00 AC096 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Jiskra Třeboň

jaro - 18. kolo

14.4.2018 18:00 AC103 Jiskra Havlíčkův Brod - Lokomotiva Vršovice
15.4.2018 17:00 AC104 Sokol Libčice n. Vlt. - Loko České Budějovice
14.4.2018 16:30 AC105 SK Praha 4 - Jiskra Zruč n. Sáz.
15.4.2018 18:30 AC106 TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Košutka
14.4.2018 17:00 AC107 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - TJ Jiskra Třeboň
15.4.2018 11:00 AC108 Sp.MAS Sezimovo Ústí - HK Slavia VŠ Plzeň

jaro - 19. kolo

22.4.2018 11:00 AC109 Sp.MAS Sezimovo Ústí - Jiskra Havlíčkův Brod
22.4.2018 16:00 AC110 HK Slavia VŠ Plzeň - TJ Sokol Žďár nad Sázavou
21.4.2018 18:00 AC111 TJ Jiskra Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
21.4.2018 17:00 AC112 TJ Košutka - SK Praha 4
21.4.2018 18:00 AC113 Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Libčice n. Vlt.
21.4.2018 17:00 AC114 Loko České Budějovice - Lokomotiva Vršovice

jaro - 20. kolo

28.4.2018 18:00 AC115 Loko České Budějovice - Jiskra Havlíčkův Brod
29.4.2018 15:00 AC116 Lokomotiva Vršovice - Jiskra Zruč n. Sáz.
29.4.2018 17:00 AC117 Sokol Libčice n. Vlt. - TJ Košutka
29.4.2018 17:30 AC118 SK Praha 4 - TJ Jiskra Třeboň
29.4.2018 17:00 AC119 TJ Lokomotiva Plzeň - HK Slavia VŠ Plzeň
28.4.2018 17:00 AC120 TJ Sokol Žďár nad Sázavou - Sp.MAS Sezimovo Ústí

jaro - 22. kolo

12.5.2018 18:00 AC127 Jiskra Havlíčkův Brod - Jiskra Zruč n. Sáz.
12.5.2018 17:00 AC128 Loko České Budějovice - TJ Košutka
13.5.2018 15:00 AC129 Lokomotiva Vršovice - TJ Jiskra Třeboň
12.5.2018 17:00 AC130 Sokol Libčice n. Vlt. - HK Slavia VŠ Plzeň
13.5.2018 17:30 AC131 SK Praha 4 - Sp.MAS Sezimovo Ústí
13.5.2018 17:00 AC132 TJ Lokomotiva Plzeň - TJ Sokol Žďár nad Sázavou