Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga starší dorostenci Č

jaro - 16. kolo

17.2.2018 13:00 AH123 TJ Kovofiniš Ledeč - Lokomotiva Louny
17.2.2018 00:00 AH124 Lokomotiva Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
18.2.2018 09:00 AH125 Sp. MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
18.2.2018 14:15 AH126 TJ JM Chodov - TJ Sparta Kutná Hora
17.2.2018 00:00 AH127 Liberec Handball - TJ Sokol Bělá
17.2.2018 15:30 AH128 ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HC Pardubice

jaro - 17. kolo

24.2.2018 13:30 AH130 1.HC Pardubice - Liberec Handball
24.2.2018 15:00 AH131 TJ Sokol Bělá - TJ JM Chodov
24.2.2018 00:00 AH132 TJ Sparta Kutná Hora - Sp. MAS Sezimovo Ústí
24.2.2018 16:00 AH133 TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
25.2.2018 00:00 AH134 TJ Kovofiniš Ledeč - Lokomotiva Vršovice
24.2.2018 13:00 AH136 TJ Náchod - ElektroPraga Jablonec

jaro - 18. kolo

3.3.2018 15:00 AH138 ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Louny
3.3.2018 13:00 AH140 TJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
3.3.2018 15:00 AH141 1.HK Dvůr Králové - TJ Sparta Kutná Hora
4.3.2018 09:00 AH142 Sp. MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Bělá
4.3.2018 14:15 AH143 TJ JM Chodov - 1.HC Pardubice
3.3.2018 00:00 AH144 Liberec Handball - ČZ HBC Strakonice 1921

jaro - 19. kolo

17.3.2018 15:30 AH146 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ JM Chodov
18.3.2018 13:30 AH147 1.HC Pardubice - Sp. MAS Sezimovo Ústí
17.3.2018 15:00 AH148 TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
17.3.2018 00:00 AH149 TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč
18.3.2018 00:00 AH151 Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec
18.3.2018 14:30 AH152 Lokomotiva Louny - TJ Náchod

jaro - 20. kolo

24.3.2018 13:00 AH154 TJ Náchod - Lokomotiva Vršovice
24.3.2018 15:00 AH155 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Úvaly
24.3.2018 13:00 AH157 TJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Bělá
24.3.2018 15:00 AH158 1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
25.3.2018 09:00 AH159 Sp. MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
25.3.2018 16:30 AH160 TJ JM Chodov - Liberec Handball

jaro - 21. kolo

7.4.2018 00:00 AH162 Liberec Handball - Sp. MAS Sezimovo Ústí
7.4.2018 15:30 AH163 ČZ HBC Strakonice 1921 - 1.HK Dvůr Králové
8.4.2018 13:30 AH164 1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč
7.4.2018 00:00 AH166 TJ Sparta Kutná Hora - ElektroPraga Jablonec
7.4.2018 16:00 AH167 TJ Sokol Úvaly - TJ Náchod
8.4.2018 00:00 AH168 Lokomotiva Vršovice - Lokomotiva Louny

jaro - 22. kolo

14.4.2018 14:30 AH170 Lokomotiva Louny - TJ Sokol Úvaly
14.4.2018 13:00 AH171 TJ Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
14.4.2018 15:00 AH172 ElektroPraga Jablonec - TJ Sokol Bělá
14.4.2018 13:00 AH174 TJ Kovofiniš Ledeč - ČZ HBC Strakonice 1921
14.4.2018 15:00 AH175 1.HK Dvůr Králové - Liberec Handball
15.4.2018 09:00 AH176 Sp. MAS Sezimovo Ústí - TJ JM Chodov

jaro - 23. kolo

22.4.2018 14:15 AH178 TJ JM Chodov - 1.HK Dvůr Králové
21.4.2018 00:00 AH179 Liberec Handball - TJ Kovofiniš Ledeč
22.4.2018 13:30 AH181 1.HC Pardubice - ElektroPraga Jablonec
21.4.2018 15:00 AH182 TJ Sokol Bělá - TJ Náchod
21.4.2018 00:00 AH183 TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Louny
21.4.2018 16:00 AH184 TJ Sokol Úvaly - Lokomotiva Vršovice

jaro - 24. kolo

29.4.2018 00:00 AH186 Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
28.4.2018 14:30 AH187 Lokomotiva Louny - TJ Sokol Bělá
28.4.2018 15:00 AH188 TJ Náchod - 1.HC Pardubice
28.4.2018 15:00 AH189 ElektroPraga Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
28.4.2018 13:00 AH191 TJ Kovofiniš Ledeč - TJ JM Chodov
28.4.2018 15:00 AH192 1.HK Dvůr Králové - Sp. MAS Sezimovo Ústí

jaro - 25. kolo

6.5.2018 09:00 AH194 Sp. MAS Sezimovo Ústí - TJ Kovofiniš Ledeč
5.5.2018 00:00 AH196 Liberec Handball - ElektroPraga Jablonec
5.5.2018 15:30 AH197 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Náchod
6.5.2018 13:30 AH198 1.HC Pardubice - Lokomotiva Louny
5.5.2018 15:00 AH199 TJ Sokol Bělá - Lokomotiva Vršovice
5.5.2018 00:00 AH200 TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Úvaly

jaro - 26. kolo

12.5.2018 16:00 AH202 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
13.5.2018 00:00 AH203 Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
12.5.2018 14:30 AH204 Lokomotiva Louny - ČZ HBC Strakonice 1921
12.5.2018 13:00 AH205 TJ Náchod - Liberec Handball
12.5.2018 15:00 AH206 ElektroPraga Jablonec - TJ JM Chodov
12.5.2018 13:00 AH208 TJ Kovofiniš Ledeč - 1.HK Dvůr Králové

jaro - 27. kolo

20.5.2018 09:00 AH211 Sp. MAS Sezimovo Ústí - ElektroPraga Jablonec
20.5.2018 16:30 AH212 TJ JM Chodov - TJ Náchod
19.5.2018 00:00 AH213 Liberec Handball - Lokomotiva Louny
19.5.2018 15:30 AH214 ČZ HBC Strakonice 1921 - Lokomotiva Vršovice
20.5.2018 13:30 AH215 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly
19.5.2018 15:00 AH216 TJ Sokol Bělá - TJ Sparta Kutná Hora

jaro - 28. kolo

26.5.2018 00:00 AH218 TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
26.5.2018 16:00 AH219 TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
27.5.2018 00:00 AH220 Lokomotiva Vršovice - Liberec Handball
26.5.2018 14:30 AH221 Lokomotiva Louny - TJ JM Chodov
26.5.2018 17:00 AH222 TJ Náchod - Sp. MAS Sezimovo Ústí
26.5.2018 15:00 AH223 ElektroPraga Jablonec - 1.HK Dvůr Králové

jaro - 29. kolo

10.3.2018 13:00 AH226 TJ Kovofiniš Ledeč - ElektroPraga Jablonec
10.3.2018 15:00 AH227 1.HK Dvůr Králové - TJ Náchod
10.3.2018 16:00 AH228 Lokomotiva Louny - Sp. MAS Sezimovo Ústí
11.3.2018 16:30 AH229 TJ JM Chodov - Lokomotiva Vršovice
10.3.2018 00:00 AH230 Liberec Handball - TJ Sokol Úvaly
10.3.2018 15:30 AH231 ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Sparta Kutná Hora
11.3.2018 11:00 AH232 1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá

jaro - 30. kolo

10.2.2018 15:00 AH234 TJ Sokol Bělá - ČZ HBC Strakonice 1921
10.2.2018 00:00 AH235 TJ Sparta Kutná Hora - Liberec Handball
10.2.2018 16:00 AH236 TJ Sokol Úvaly - TJ JM Chodov
11.2.2018 00:00 AH237 Lokomotiva Vršovice - Sp. MAS Sezimovo Ústí
10.2.2018 14:30 AH238 Lokomotiva Louny - 1.HK Dvůr Králové
10.2.2018 17:00 AH239 TJ Náchod - TJ Kovofiniš Ledeč