TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 1.liga starší dorostenci

jaro 2020 - 12. kolo

23.2.2020 15:00 AG067 C.S.Cargo HBC Jičín - HC Dukla Praha
22.2.2020 14:00 AG068 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Nové Veselí
22.2.2020 15:00 AG069 TJ Sokol Šťáhlavy - TJ Sokol Úvaly
23.2.2020 17:00 AG070 HC Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
22.2.2020 15:00 AG071 KH ISMM Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
23.2.2020 15:00 AG072 HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek

jaro 2020 - 13. kolo

1.3.2020 15:00 AG073 HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
29.2.2020 12:00 AG074 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice
29.2.2020 12:00 AG075 HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
29.2.2020 17:30 AG076 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
29.2.2020 16:00 AG077 TJ Sokol Úvaly - TJ Rožnov p.R.
29.2.2020 14:45 AG078 TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha

jaro 2020 - 14. kolo

7.3.2020 15:00 AG079 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
7.3.2020 00:00 AG080 HC Dukla Praha - TJ Sokol Úvaly
7.3.2020 14:00 AG081 TJ Rožnov p.R. - Talent Škoda JS Plzeň
7.3.2020 15:00 AG082 TJ Sokol Šťáhlavy - HK FCC Město Lovosice
8.3.2020 17:00 AG083 HC Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
7.3.2020 15:00 AG084 KH ISMM Kopřivnice - HCB Karviná

jaro 2020 - 15. kolo

14.3.2020 15:00 AG085 KH ISMM Kopřivnice - C.S.Cargo HBC Jičín
15.3.2020 15:00 AG086 HCB Karviná - HC Zubří
15.3.2020 15:00 AG087 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Šťáhlavy
14.3.2020 12:00 AG088 HK FCC Město Lovosice - TJ Rožnov p.R.
15.3.2020 17:30 AG089 Talent Škoda JS Plzeň - HC Dukla Praha
14.3.2020 16:00 AG090 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Nové Veselí

jaro 2020 - 16. kolo

22.3.2020 13:00 AG091 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Úvaly
21.3.2020 14:45 AG092 TJ Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
21.3.2020 00:00 AG093 HC Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
21.3.2020 14:00 AG094 TJ Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek-Místek
21.3.2020 15:00 AG095 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
22.3.2020 17:00 AG096 HC Zubří - KH ISMM Kopřivnice

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 17:00 AG097 HC Zubří - C.S.Cargo HBC Jičín
28.3.2020 15:00 AG098 KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Šťáhlavy
29.3.2020 15:00 AG099 HCB Karviná - TJ Rožnov p.R.
29.3.2020 00:00 AG100 Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha
28.3.2020 12:00 AG101 HK FCC Město Lovosice - TJ Sokol Nové Veselí
29.3.2020 15:00 AG102 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Úvaly

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 13:00 AG103 C.S.Cargo HBC Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
4.4.2020 16:00 AG104 TJ Sokol Úvaly - HK FCC Město Lovosice
4.4.2020 14:45 AG105 TJ Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
4.4.2020 00:00 AG106 HC Dukla Praha - HCB Karviná
4.4.2020 14:00 AG107 TJ Rožnov p.R. - KH ISMM Kopřivnice
4.4.2020 15:00 AG108 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Zubří

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 15:00 AG109 TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín
26.4.2020 17:00 AG110 HC Zubří - TJ Rožnov p.R.
25.4.2020 15:00 AG111 KH ISMM Kopřivnice - HC Dukla Praha
26.4.2020 15:00 AG112 HCB Karviná - TJ Sokol Nové Veselí
26.4.2020 00:00 AG113 Pepino SKP Frýdek-Místek - TJ Sokol Úvaly
25.4.2020 12:00 AG114 HK FCC Město Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň

jaro 2020 - 20. kolo

3.5.2020 13:00 AG115 C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice
1.5.2020 15:00 AG116 Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
2.5.2020 16:00 AG117 TJ Sokol Úvaly - HCB Karviná
2.5.2020 14:45 AG118 TJ Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
2.5.2020 00:00 AG119 HC Dukla Praha - HC Zubří
2.5.2020 14:00 AG120 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Šťáhlavy

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 14:00 AG121 TJ Rožnov p.R. - C.S.Cargo HBC Jičín
9.5.2020 15:00 AG122 TJ Sokol Šťáhlavy - HC Dukla Praha
10.5.2020 17:00 AG123 HC Zubří - TJ Sokol Nové Veselí
9.5.2020 15:00 AG124 KH ISMM Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
10.5.2020 15:00 AG125 HCB Karviná - Talent Škoda JS Plzeň
10.5.2020 00:00 AG126 Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice

jaro 2020 - 22. kolo

17.5.2020 13:00 AG127 C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.5.2020 12:00 AG128 HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
17.5.2020 15:00 AG129 Talent Škoda JS Plzeň - KH ISMM Kopřivnice
16.5.2020 16:00 AG130 TJ Sokol Úvaly - HC Zubří
16.5.2020 14:45 AG131 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
16.5.2020 00:00 AG132 HC Dukla Praha - TJ Rožnov p.R.