Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - SM

jaro - 12. kolo

17.2.2018 12:00 ALB067 TJ Rožnov p.R. - TJ Cement Hranice
17.2.2018 16:30 ALB068 SK Žeravice - TJ Nový Jičín
17.2.2018 13:30 ALB069 Házená Velká Bystřice - TJ Holešov
17.2.2018 10:30 ALB070 TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
17.2.2018 09:00 ALB071 Sokol Ostrava - HC Zlín
18.2.2018 13:00 ALB072 HC Zubří B - HBC Olomouc

jaro - 13. kolo

25.2.2018 13:00 ALB073 HC Zubří B - TJ Rožnov p.R.
25.2.2018 14:00 ALB074 HBC Olomouc - Sokol Ostrava
24.2.2018 13:30 ALB075 HC Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24.2.2018 13:00 ALB076 Házená Uničov - Házená Velká Bystřice
24.2.2018 15:00 ALB077 TJ Holešov - SK Žeravice
25.2.2018 18:00 ALB078 TJ Nový Jičín - TJ Cement Hranice

jaro - 14. kolo

3.3.2018 12:00 ALB079 TJ Rožnov p.R. - TJ Nový Jičín
4.3.2018 16:30 ALB080 TJ Cement Hranice - TJ Holešov
3.3.2018 16:30 ALB081 SK Žeravice - Házená Uničov
3.3.2018 13:30 ALB082 Házená Velká Bystřice - HC Zlín
3.3.2018 10:30 ALB083 TJ Sokol Luhačovice - HBC Olomouc
3.3.2018 09:00 ALB084 Sokol Ostrava - HC Zubří B

jaro - 15. kolo

17.3.2018 09:00 ALB085 Sokol Ostrava - TJ Rožnov p.R.
18.3.2018 13:00 ALB086 HC Zubří B - TJ Sokol Luhačovice
18.3.2018 14:00 ALB087 HBC Olomouc - Házená Velká Bystřice
17.3.2018 13:30 ALB088 HC Zlín - SK Žeravice
17.3.2018 13:00 ALB089 Házená Uničov - TJ Cement Hranice
17.3.2018 15:00 ALB090 TJ Holešov - TJ Nový Jičín

jaro - 16. kolo

24.3.2018 12:00 ALB091 TJ Rožnov p.R. - TJ Holešov
25.3.2018 18:00 ALB092 TJ Nový Jičín - Házená Uničov
25.3.2018 16:30 ALB093 TJ Cement Hranice - HC Zlín
24.3.2018 16:30 ALB094 SK Žeravice - HBC Olomouc
24.3.2018 13:30 ALB095 Házená Velká Bystřice - HC Zubří B
24.3.2018 10:30 ALB096 TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava

jaro - 17. kolo

7.4.2018 10:30 ALB097 TJ Sokol Luhačovice - TJ Rožnov p.R.
7.4.2018 09:00 ALB098 Sokol Ostrava - Házená Velká Bystřice
8.4.2018 13:00 ALB099 HC Zubří B - SK Žeravice
8.4.2018 14:00 ALB100 HBC Olomouc - TJ Cement Hranice
7.4.2018 13:30 ALB101 HC Zlín - TJ Nový Jičín
7.4.2018 13:00 ALB102 Házená Uničov - TJ Holešov

jaro - 18. kolo

14.4.2018 12:00 ALB103 TJ Rožnov p.R. - Házená Uničov
14.4.2018 15:00 ALB104 TJ Holešov - HC Zlín
15.4.2018 18:00 ALB105 TJ Nový Jičín - HBC Olomouc
15.4.2018 16:30 ALB106 TJ Cement Hranice - HC Zubří B
14.4.2018 16:30 ALB107 SK Žeravice - Sokol Ostrava
14.4.2018 13:30 ALB108 Házená Velká Bystřice - TJ Sokol Luhačovice

jaro - 19. kolo

21.4.2018 13:30 ALB109 Házená Velká Bystřice - TJ Rožnov p.R.
21.4.2018 10:30 ALB110 TJ Sokol Luhačovice - SK Žeravice
21.4.2018 09:00 ALB111 Sokol Ostrava - TJ Cement Hranice
22.4.2018 13:00 ALB112 HC Zubří B - TJ Nový Jičín
22.4.2018 14:00 ALB113 HBC Olomouc - TJ Holešov
21.4.2018 13:30 ALB114 HC Zlín - Házená Uničov

jaro - 20. kolo

28.4.2018 12:00 ALB115 TJ Rožnov p.R. - HC Zlín
28.4.2018 13:00 ALB116 Házená Uničov - HBC Olomouc
28.4.2018 15:00 ALB117 TJ Holešov - HC Zubří B
29.4.2018 18:00 ALB118 TJ Nový Jičín - Sokol Ostrava
29.4.2018 16:30 ALB119 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Luhačovice
28.4.2018 16:30 ALB120 SK Žeravice - Házená Velká Bystřice

jaro - 21. kolo

5.5.2018 16:30 ALB121 SK Žeravice - TJ Rožnov p.R.
5.5.2018 13:30 ALB122 Házená Velká Bystřice - TJ Cement Hranice
5.5.2018 10:30 ALB123 TJ Sokol Luhačovice - TJ Nový Jičín
5.5.2018 09:00 ALB124 Sokol Ostrava - TJ Holešov
6.5.2018 13:00 ALB125 HC Zubří B - Házená Uničov
6.5.2018 14:00 ALB126 HBC Olomouc - HC Zlín

jaro - 22. kolo

12.5.2018 12:00 ALB127 TJ Rožnov p.R. - HBC Olomouc
12.5.2018 13:30 ALB128 HC Zlín - HC Zubří B
12.5.2018 13:00 ALB129 Házená Uničov - Sokol Ostrava
12.5.2018 15:00 ALB130 TJ Holešov - TJ Sokol Luhačovice
13.5.2018 18:00 ALB131 TJ Nový Jičín - Házená Velká Bystřice
13.5.2018 16:30 ALB132 TJ Cement Hranice - SK Žeravice