TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga mladší dorostenci - JM

jaro 2020 - 12. kolo

22.2.2020 12:00 ALA067 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Tatran Bohunice
22.2.2020 16:30 ALA068 TJ Sokol Chrudim - SK Kuřim
23.2.2020 16:00 ALA069 SKKP Handball Brno A - Sokol Juliánov
23.2.2020 13:00 ALA070 Házená Legata Hustopeče - Handball club Olomouc 1966
22.2.2020 15:00 ALA071 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Telnice
22.2.2020 15:00 ALA072 HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná

jaro 2020 - 13. kolo

29.2.2020 15:00 ALA073 HK Ivančice - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1.3.2020 12:30 ALA074 TJ Sokol Centrum Haná - TJ Sokol Velké Meziříčí
1.3.2020 15:00 ALA075 Sokol Telnice - Házená Legata Hustopeče
29.2.2020 14:00 ALA076 Handball club Olomouc 1966 - SKKP Handball Brno A
1.3.2020 14:00 ALA077 Sokol Juliánov - TJ Sokol Chrudim
29.2.2020 15:00 ALA078 SK Kuřim - Tatran Bohunice

jaro 2020 - 14. kolo

7.3.2020 12:00 ALA079 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - SK Kuřim
8.3.2020 15:00 ALA080 Tatran Bohunice - Sokol Juliánov
7.3.2020 16:30 ALA081 TJ Sokol Chrudim - Handball club Olomouc 1966
8.3.2020 16:00 ALA082 SKKP Handball Brno A - Sokol Telnice
8.3.2020 13:00 ALA083 Házená Legata Hustopeče - TJ Sokol Centrum Haná
7.3.2020 15:00 ALA084 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Ivančice

jaro 2020 - 15. kolo

14.3.2020 15:00 ALA085 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
15.3.2020 12:00 ALA086 HK Ivančice - Házená Legata Hustopeče
15.3.2020 12:30 ALA087 TJ Sokol Centrum Haná - SKKP Handball Brno A
15.3.2020 15:00 ALA088 Sokol Telnice - TJ Sokol Chrudim
14.3.2020 14:00 ALA089 Handball club Olomouc 1966 - Tatran Bohunice
15.3.2020 14:00 ALA090 Sokol Juliánov - SK Kuřim

jaro 2020 - 16. kolo

21.3.2020 12:00 ALA091 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Juliánov
21.3.2020 15:00 ALA092 SK Kuřim - Handball club Olomouc 1966
22.3.2020 15:00 ALA093 Tatran Bohunice - Sokol Telnice
21.3.2020 16:00 ALA094 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Centrum Haná
22.3.2020 16:00 ALA095 SKKP Handball Brno A - HK Ivančice
22.3.2020 13:00 ALA096 Házená Legata Hustopeče - TJ Sokol Velké Meziříčí

jaro 2020 - 17. kolo

29.3.2020 13:00 ALA097 Házená Legata Hustopeče - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
28.3.2020 15:00 ALA098 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKKP Handball Brno A
28.3.2020 15:00 ALA099 HK Ivančice - TJ Sokol Chrudim
29.3.2020 12:30 ALA100 TJ Sokol Centrum Haná - Tatran Bohunice
29.3.2020 15:00 ALA101 Sokol Telnice - SK Kuřim
28.3.2020 14:00 ALA102 Handball club Olomouc 1966 - Sokol Juliánov

jaro 2020 - 18. kolo

4.4.2020 12:00 ALA103 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Handball club Olomouc 1966
5.4.2020 14:00 ALA104 Sokol Juliánov - Sokol Telnice
4.4.2020 15:00 ALA105 SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná
5.4.2020 15:00 ALA106 Tatran Bohunice - HK Ivančice
4.4.2020 16:00 ALA107 TJ Sokol Chrudim - TJ Sokol Velké Meziříčí
5.4.2020 16:00 ALA108 SKKP Handball Brno A - Házená Legata Hustopeče

jaro 2020 - 19. kolo

26.4.2020 16:00 ALA109 SKKP Handball Brno A - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
26.4.2020 13:00 ALA110 Házená Legata Hustopeče - TJ Sokol Chrudim
25.4.2020 15:00 ALA111 TJ Sokol Velké Meziříčí - Tatran Bohunice
25.4.2020 15:00 ALA112 HK Ivančice - SK Kuřim
26.4.2020 12:30 ALA113 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Juliánov
26.4.2020 15:00 ALA114 Sokol Telnice - Handball club Olomouc 1966

jaro 2020 - 20. kolo

2.5.2020 12:00 ALA115 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - Sokol Telnice
2.5.2020 14:00 ALA116 Handball club Olomouc 1966 - TJ Sokol Centrum Haná
3.5.2020 14:00 ALA117 Sokol Juliánov - HK Ivančice
2.5.2020 15:00 ALA118 SK Kuřim - TJ Sokol Velké Meziříčí
3.5.2020 15:00 ALA119 Tatran Bohunice - Házená Legata Hustopeče
2.5.2020 16:00 ALA120 TJ Sokol Chrudim - SKKP Handball Brno A

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 16:00 ALA121 TJ Sokol Chrudim - TJ S.Sl. Uherské Hradiště
10.5.2020 16:00 ALA122 SKKP Handball Brno A - Tatran Bohunice
10.5.2020 13:00 ALA123 Házená Legata Hustopeče - SK Kuřim
9.5.2020 15:00 ALA124 TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Juliánov
9.5.2020 15:00 ALA125 HK Ivančice - Handball club Olomouc 1966
10.5.2020 12:30 ALA126 TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Telnice

jaro 2020 - 22. kolo

16.5.2020 12:00 ALA127 TJ S.Sl. Uherské Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
17.5.2020 15:00 ALA128 Sokol Telnice - HK Ivančice
16.5.2020 14:00 ALA129 Handball club Olomouc 1966 - TJ Sokol Velké Meziříčí
17.5.2020 14:00 ALA130 Sokol Juliánov - Házená Legata Hustopeče
16.5.2020 15:00 ALA131 SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
17.5.2020 15:00 ALA132 Tatran Bohunice - TJ Sokol Chrudim