TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže 2.liga muži SM

podzim 2019 - 1. kolo

21.9.2019 17:00 AF001 TJ Fatra Slavia Napajedla - Sokol Ostrava
21.9.2019 16:30 AF002 MHK TAEDA Karviná - TJ Rožnov p.R.
22.9.2019 16:00 AF003 TJ Tatran Litovel B - TJ Sokol Luhačovice
22.9.2019 17:00 AF004 TJ Lesana Zubří - SK Žeravice
22.9.2019 16:30 AF005 SKH Polanka n.O - Házená Uničov
21.9.2019 17:00 AF006 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ SOGOS Holešov

podzim 2019 - 2. kolo

29.9.2019 16:00 AF007 Sokol Ostrava - TJ SOGOS Holešov
28.9.2019 15:00 AF008 Házená Uničov - Pepino SKP Frýdek Místek B
14.9.2019 10:00 AF009 SK Žeravice - SKH Polanka n.O
29.9.2019 10:30 AF010 TJ Sokol Luhačovice - TJ Lesana Zubří
28.9.2019 16:00 AF011 TJ Rožnov p.R. - TJ Tatran Litovel B
29.9.2019 10:30 AF012 TJ Fatra Slavia Napajedla - MHK TAEDA Karviná

podzim 2019 - 3. kolo

5.10.2019 16:30 AF013 MHK TAEDA Karviná - Sokol Ostrava
5.10.2019 10:30 AF014 TJ Tatran Litovel B - TJ Fatra Slavia Napajedla
6.10.2019 17:00 AF015 TJ Lesana Zubří - TJ Rožnov p.R.
6.10.2019 16:30 AF016 SKH Polanka n.O - TJ Sokol Luhačovice
5.10.2019 17:30 AF017 Pepino SKP Frýdek Místek B - SK Žeravice
5.10.2019 09:00 AF018 TJ SOGOS Holešov - Házená Uničov

podzim 2019 - 4. kolo

13.10.2019 16:00 AF019 Sokol Ostrava - Házená Uničov
12.10.2019 18:00 AF020 SK Žeravice - TJ SOGOS Holešov
12.10.2019 12:30 AF021 TJ Sokol Luhačovice - Pepino SKP Frýdek Místek B
12.10.2019 16:00 AF022 TJ Rožnov p.R. - SKH Polanka n.O
12.10.2019 18:00 AF023 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Lesana Zubří
12.10.2019 16:30 AF024 MHK TAEDA Karviná - TJ Tatran Litovel B

podzim 2019 - 5. kolo

20.10.2019 16:00 AF025 TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava
20.10.2019 17:00 AF025 TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava
20.10.2019 17:00 AF026 TJ Lesana Zubří - MHK TAEDA Karviná
20.10.2019 16:30 AF027 SKH Polanka n.O - TJ Fatra Slavia Napajedla
19.10.2019 17:30 AF028 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Rožnov p.R.
20.10.2019 11:00 AF029 TJ SOGOS Holešov - TJ Sokol Luhačovice
19.10.2019 15:00 AF030 Házená Uničov - SK Žeravice

podzim 2019 - 6. kolo

3.11.2019 16:00 AF031 Sokol Ostrava - SK Žeravice
3.11.2019 12:30 AF032 TJ Sokol Luhačovice - Házená Uničov
2.11.2019 16:00 AF033 TJ Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
2.11.2019 18:00 AF034 TJ Fatra Slavia Napajedla - Pepino SKP Frýdek Místek B
2.11.2019 16:30 AF035 MHK TAEDA Karviná - SKH Polanka n.O
3.11.2019 16:00 AF036 TJ Tatran Litovel B - TJ Lesana Zubří

podzim 2019 - 7. kolo

10.11.2019 17:00 AF037 TJ Lesana Zubří - Sokol Ostrava
10.11.2019 16:30 AF038 SKH Polanka n.O - TJ Tatran Litovel B
9.11.2019 17:00 AF039 Pepino SKP Frýdek Místek B - MHK TAEDA Karviná
10.11.2019 13:00 AF040 TJ SOGOS Holešov - TJ Fatra Slavia Napajedla
9.11.2019 15:00 AF041 Házená Uničov - TJ Rožnov p.R.
10.11.2019 15:00 AF042 SK Žeravice - TJ Sokol Luhačovice

podzim 2019 - 8. kolo

17.11.2019 16:00 AF043 Sokol Ostrava - TJ Sokol Luhačovice
16.11.2019 16:00 AF044 TJ Rožnov p.R. - SK Žeravice
16.11.2019 18:00 AF045 TJ Fatra Slavia Napajedla - Házená Uničov
16.11.2019 16:30 AF046 MHK TAEDA Karviná - TJ SOGOS Holešov
17.11.2019 16:00 AF047 TJ Tatran Litovel B - Pepino SKP Frýdek Místek B
17.11.2019 17:00 AF048 TJ Lesana Zubří - SKH Polanka n.O

podzim 2019 - 9. kolo

24.11.2019 16:30 AF049 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
23.11.2019 17:00 AF050 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Lesana Zubří
24.11.2019 17:00 AF051 TJ SOGOS Holešov - TJ Tatran Litovel B
23.11.2019 15:00 AF052 Házená Uničov - MHK TAEDA Karviná
24.11.2019 18:00 AF053 SK Žeravice - TJ Fatra Slavia Napajedla
23.11.2019 10:30 AF054 TJ Sokol Luhačovice - TJ Rožnov p.R.

podzim 2019 - 10. kolo

1.12.2019 16:00 AF055 Sokol Ostrava - TJ Rožnov p.R.
30.11.2019 18:00 AF056 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Sokol Luhačovice
30.11.2019 16:30 AF057 MHK TAEDA Karviná - SK Žeravice
1.12.2019 16:00 AF058 TJ Tatran Litovel B - Házená Uničov
1.12.2019 17:00 AF059 TJ Lesana Zubří - TJ SOGOS Holešov
1.12.2019 16:30 AF060 SKH Polanka n.O - Pepino SKP Frýdek Místek B

podzim 2019 - 11. kolo

7.12.2019 17:00 AF061 Pepino SKP Frýdek Místek B - Sokol Ostrava
8.12.2019 13:00 AF062 TJ SOGOS Holešov - SKH Polanka n.O
7.12.2019 15:00 AF063 Házená Uničov - TJ Lesana Zubří
7.12.2019 16:00 AF064 SK Žeravice - TJ Tatran Litovel B
7.12.2019 10:30 AF065 TJ Sokol Luhačovice - MHK TAEDA Karviná
8.12.2019 18:00 AF066 TJ Rožnov p.R. - TJ Fatra Slavia Napajedla

jaro 2020 - 12. kolo

23.2.2020 16:00 AF067 Sokol Ostrava - TJ Fatra Slavia Napajedla
22.2.2020 16:00 AF068 TJ Rožnov p.R. - MHK TAEDA Karviná
19.4.2020 10:30 AF069 TJ Sokol Luhačovice - TJ Tatran Litovel B
22.2.2020 18:00 AF070 SK Žeravice - TJ Lesana Zubří
22.2.2020 15:00 AF071 Házená Uničov - SKH Polanka n.O
23.2.2020 09:00 AF072 TJ SOGOS Holešov - Pepino SKP Frýdek Místek B

jaro 2020 - 13. kolo

29.2.2020 09:00 AF073 TJ SOGOS Holešov - Sokol Ostrava
29.2.2020 14:00 AF074 Pepino SKP Frýdek Místek B - Házená Uničov
1.3.2020 16:30 AF075 SKH Polanka n.O - SK Žeravice
1.3.2020 17:00 AF076 TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Luhačovice
nezadáno 00:00 AF077 TJ Tatran Litovel B - TJ Rožnov p.R.
29.2.2020 16:30 AF078 MHK TAEDA Karviná - TJ Fatra Slavia Napajedla

jaro 2020 - 14. kolo

8.3.2020 16:00 AF079 Sokol Ostrava - MHK TAEDA Karviná
7.3.2020 17:00 AF080 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Tatran Litovel B
7.3.2020 16:00 AF081 TJ Rožnov p.R. - TJ Lesana Zubří
8.3.2020 15:00 AF082 TJ Sokol Luhačovice - SKH Polanka n.O
7.3.2020 18:00 AF083 SK Žeravice - Pepino SKP Frýdek Místek B
7.3.2020 15:00 AF084 Házená Uničov - TJ SOGOS Holešov

jaro 2020 - 15. kolo

14.3.2020 15:00 AF085 Házená Uničov - Sokol Ostrava
15.3.2020 17:00 AF086 TJ SOGOS Holešov - SK Žeravice
15.3.2020 17:00 AF087 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Sokol Luhačovice
15.3.2020 16:30 AF088 SKH Polanka n.O - TJ Rožnov p.R.
15.3.2020 17:00 AF089 TJ Lesana Zubří - TJ Fatra Slavia Napajedla
15.3.2020 17:00 AF090 TJ Tatran Litovel B - MHK TAEDA Karviná

jaro 2020 - 16. kolo

22.3.2020 16:00 AF091 Sokol Ostrava - TJ Tatran Litovel B
21.3.2020 16:30 AF092 MHK TAEDA Karviná - TJ Lesana Zubří
21.3.2020 17:00 AF093 TJ Fatra Slavia Napajedla - SKH Polanka n.O
21.3.2020 16:00 AF094 TJ Rožnov p.R. - Pepino SKP Frýdek Místek B
22.3.2020 15:00 AF095 TJ Sokol Luhačovice - TJ SOGOS Holešov
21.3.2020 18:00 AF096 SK Žeravice - Házená Uničov

jaro 2020 - 17. kolo

28.3.2020 18:00 AF097 SK Žeravice - Sokol Ostrava
28.3.2020 15:00 AF098 Házená Uničov - TJ Sokol Luhačovice
29.3.2020 17:00 AF099 TJ SOGOS Holešov - TJ Rožnov p.R.
29.3.2020 00:00 AF100 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Fatra Slavia Napajedla
29.3.2020 16:30 AF101 SKH Polanka n.O - MHK TAEDA Karviná
29.3.2020 17:00 AF102 TJ Lesana Zubří - TJ Tatran Litovel B

jaro 2020 - 18. kolo

5.4.2020 16:00 AF103 Sokol Ostrava - TJ Lesana Zubří
5.4.2020 16:00 AF104 TJ Tatran Litovel B - SKH Polanka n.O
4.4.2020 16:30 AF105 MHK TAEDA Karviná - Pepino SKP Frýdek Místek B
4.4.2020 17:00 AF106 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ SOGOS Holešov
4.4.2020 16:00 AF107 TJ Rožnov p.R. - Házená Uničov
5.4.2020 10:30 AF108 TJ Sokol Luhačovice - SK Žeravice

jaro 2020 - 19. kolo

25.4.2020 10:30 AF109 TJ Sokol Luhačovice - Sokol Ostrava
25.4.2020 18:00 AF110 SK Žeravice - TJ Rožnov p.R.
25.4.2020 15:00 AF111 Házená Uničov - TJ Fatra Slavia Napajedla
26.4.2020 17:00 AF112 TJ SOGOS Holešov - MHK TAEDA Karviná
26.4.2020 00:00 AF113 Pepino SKP Frýdek Místek B - TJ Tatran Litovel B
26.4.2020 16:30 AF114 SKH Polanka n.O - TJ Lesana Zubří

jaro 2020 - 20. kolo

3.5.2020 16:00 AF115 Sokol Ostrava - SKH Polanka n.O
3.5.2020 17:00 AF116 TJ Lesana Zubří - Pepino SKP Frýdek Místek B
3.5.2020 16:00 AF117 TJ Tatran Litovel B - TJ SOGOS Holešov
2.5.2020 16:30 AF118 MHK TAEDA Karviná - Házená Uničov
2.5.2020 17:00 AF119 TJ Fatra Slavia Napajedla - SK Žeravice
2.5.2020 16:00 AF120 TJ Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice

jaro 2020 - 21. kolo

9.5.2020 16:00 AF121 TJ Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
9.5.2020 10:30 AF122 TJ Sokol Luhačovice - TJ Fatra Slavia Napajedla
9.5.2020 18:00 AF123 SK Žeravice - MHK TAEDA Karviná
9.5.2020 15:00 AF124 Házená Uničov - TJ Tatran Litovel B
10.5.2020 17:00 AF125 TJ SOGOS Holešov - TJ Lesana Zubří
10.5.2020 00:00 AF126 Pepino SKP Frýdek Místek B - SKH Polanka n.O

jaro 2020 - 22. kolo

17.5.2020 16:00 AF127 Sokol Ostrava - Pepino SKP Frýdek Místek B
17.5.2020 16:30 AF128 SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5.2020 17:00 AF129 TJ Lesana Zubří - Házená Uničov
17.5.2020 16:00 AF130 TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
16.5.2020 16:30 AF131 MHK TAEDA Karviná - TJ Sokol Luhačovice
16.5.2020 17:00 AF132 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Rožnov p.R.