Sportnect turnaje - vysledkový servis zdarma

Házená v TV

27. 02. 2020 17:00 hod. ČT Sport
Sokol Nové Veselí - KH ISMM Kopřivnice
10. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
HCB Karviná - Talent M.A.T. Plzeň
14. 03. 2020 17:50 hod. ČT Sport
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
25. 03. 2020 20:15 hod. ČT Sport
EHF EURO 2020 - kvalifikace: Česko - Švédsko
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Rozpis soutěže Žákovská liga starších žáků

1. kolo Skupina I 8.12.2019 HBC Olomouc 1966

8.12.2019 09:00 AO031 HBC Olomouc 1966 - TJ Tatran Litovel
8.12.2019 09:55 AO032 SKH Polanka n. O. - Pepino SKP Frýdek-Místek
8.12.2019 10:50 AO033 Dukla Praha B - HBC Olomouc 1966
8.12.2019 11:45 AO034 TJ Tatran Litovel - SKH Polanka n. O.
8.12.2019 12:40 AO035 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha B
8.12.2019 13:35 AO036 HBC Olomouc 1966 - SKH Polanka n. O.
8.12.2019 14:30 AO037 TJ Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
8.12.2019 15:25 AO038 SKH Polanka n. O. - Dukla Praha B
8.12.2019 16:20 AO039 Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Olomouc 1966
8.12.2019 17:15 AO040 Dukla Praha B - TJ Tatran Litovel

1. kolo Skupina II 8.12.2019 Tatran Bohunice

8.12.2019 08:00 AO021 Tatran Bohunice - TJ Sokol Šťáhlavy
8.12.2019 08:50 AO022 HK Baník Most z.s. - Liberec Handball
8.12.2019 09:40 AO023 Dukla Praha A - Tatran Bohunice
8.12.2019 10:30 AO024 TJ Sokol Šťáhlavy - HK Baník Most z.s.
8.12.2019 11:20 AO025 Liberec Handball - Dukla Praha A
8.12.2019 12:00 AO026 Tatran Bohunice - HK Baník Most z.s.
8.12.2019 12:50 AO027 TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec Handball
8.12.2019 13:40 AO028 HK Baník Most z.s. - Dukla Praha A
8.12.2019 14:30 AO029 Liberec Handball - Tatran Bohunice
8.12.2019 15:20 AO030 Dukla Praha A - TJ Sokol Šťáhlavy

1. kolo Skupina III 8.12.2019 Velké Meziříčí

8.12.2019 09:00 AO011 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Sokol Nové Veselí
8.12.2019 09:50 AO012 TJ JM Chodov - TJ Sokol Úvaly
8.12.2019 10:40 AO013 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Velké Meziříčí
8.12.2019 11:30 AO014 TJ Sokol Nové Veselí - TJ JM Chodov
8.12.2019 12:20 AO015 TJ Sokol Úvaly - Talent Škoda JS Plzeň
8.12.2019 13:10 AO016 TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ JM Chodov
8.12.2019 14:00 AO017 TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Úvaly
8.12.2019 14:50 AO018 TJ JM Chodov - Talent Škoda JS Plzeň
8.12.2019 15:40 AO019 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Velké Meziříčí
8.12.2019 16:30 AO020 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Nové Veselí

1. kolo Skupina IV 8.12.2019 HCB Karviná

8.12.2019 09:00 AO001 Sokol Ostrava - HCB Karviná
8.12.2019 09:50 AO002 KH Kopřivnice - SK Kuřim
8.12.2019 10:40 AO003 SKKP Handball Brno - Sokol Ostrava
8.12.2019 11:30 AO004 HCB Karviná - KH Kopřivnice
8.12.2019 12:20 AO005 SK Kuřim - SKKP Handball Brno
8.12.2019 13:10 AO006 Sokol Ostrava - KH Kopřivnice
8.12.2019 14:00 AO007 HCB Karviná - SK Kuřim
8.12.2019 14:50 AO008 KH Kopřivnice - SKKP Handball Brno
8.12.2019 15:40 AO009 SK Kuřim - Sokol Ostrava
8.12.2019 16:30 AO010 SKKP Handball Brno - HCB Karviná

1. kolo Skupina V 7.12.2019 Sokol Telnice

7.12.2019 09:00 AO041 Sokol Telnice - HC Zlín
7.12.2019 09:50 AO042 TJ Jiskra Třeboň - C.S.Cargo HBC Jičín
7.12.2019 10:40 AO043 HK FCC Město Lovosice - Sokol Telnice
7.12.2019 11:30 AO044 HC Zlín - TJ Jiskra Třeboň
7.12.2019 12:20 AO045 C.S.Cargo HBC Jičín - HK FCC Město Lovosice
7.12.2019 13:10 AO046 Sokol Telnice - TJ Jiskra Třeboň
7.12.2019 14:00 AO047 HC Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín
7.12.2019 14:50 AO048 TJ Jiskra Třeboň - HK FCC Město Lovosice
7.12.2019 15:40 AO049 C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Telnice
7.12.2019 16:30 AO050 HK FCC Město Lovosice - HC Zlín

2. kolo Skupina VI 19.1.2020 HBC Jičín

19.1.2020 08:30 AO061 HBC Olomouc 1966 - C.S.Cargo HBC Jičín
19.1.2020 09:25 AO062 TJ Sokol Nové Veselí - HK Baník Most z.s.
19.1.2020 10:20 AO063 SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
19.1.2020 11:15 AO064 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Nové Veselí
19.1.2020 12:10 AO065 HK Baník Most z.s. - SK Kuřim
19.1.2020 13:05 AO066 HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol Nové Veselí
19.1.2020 14:00 AO067 C.S.Cargo HBC Jičín - HK Baník Most z.s.
19.1.2020 14:55 AO068 TJ Sokol Nové Veselí - SK Kuřim
19.1.2020 15:50 AO069 HK Baník Most z.s. - HBC Olomouc 1966
19.1.2020 16:45 AO070 SK Kuřim - C.S.Cargo HBC Jičín

2. kolo Skupina VII 19.1.2020 Dukla Praha B

19.1.2020 09:00 AO091 Dukla Praha B - TJ Sokol Úvaly
19.1.2020 09:50 AO092 Sokol Ostrava - HK FCC Město Lovosice
19.1.2020 10:40 AO093 Tatran Bohunice - Dukla Praha B
19.1.2020 11:30 AO094 TJ Sokol Úvaly - Sokol Ostrava
19.1.2020 12:20 AO095 HK FCC Město Lovosice - Tatran Bohunice
19.1.2020 13:10 AO096 Dukla Praha B - Sokol Ostrava
19.1.2020 14:00 AO097 TJ Sokol Úvaly - HK FCC Město Lovosice
19.1.2020 14:50 AO098 Sokol Ostrava - Tatran Bohunice
19.1.2020 15:40 AO099 HK FCC Město Lovosice - Dukla Praha B
19.1.2020 16:30 AO100 Tatran Bohunice - TJ Sokol Úvaly

2. kolo Skupina VIII 18.1.2020 Liberec Handball

18.1.2020 09:00 AO081 Pepino SKP Frýdek-Místek - Liberec Handball
18.1.2020 09:55 AO082 KH Kopřivnice - HC Zlín
18.1.2020 10:50 AO083 TJ Sokol Velké Meziříčí - Pepino SKP Frýdek-Místek
18.1.2020 11:45 AO084 Liberec Handball - KH Kopřivnice
18.1.2020 12:40 AO085 HC Zlín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.1.2020 13:35 AO086 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH Kopřivnice
18.1.2020 14:30 AO087 Liberec Handball - HC Zlín
18.1.2020 15:25 AO088 KH Kopřivnice - TJ Sokol Velké Meziříčí
18.1.2020 16:20 AO089 HC Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
18.1.2020 17:15 AO090 TJ Sokol Velké Meziříčí - Liberec Handball

2. kolo Skupina IX 18.1.2020 TJ JM Chodov

18.1.2020 08:30 AO071 Dukla Praha A - TJ JM Chodov
18.1.2020 09:20 AO072 HCB Karviná - TJ Jiskra Třeboň
18.1.2020 10:10 AO073 SKH Polanka n. O. - Dukla Praha A
18.1.2020 11:00 AO074 TJ JM Chodov - HCB Karviná
18.1.2020 11:50 AO075 TJ Jiskra Třeboň - SKH Polanka n. O.
18.1.2020 12:40 AO076 Dukla Praha A - HCB Karviná
18.1.2020 13:30 AO077 TJ JM Chodov - TJ Jiskra Třeboň
18.1.2020 14:20 AO078 HCB Karviná - SKH Polanka n. O.
18.1.2020 15:10 AO079 TJ Jiskra Třeboň - Dukla Praha A
18.1.2020 16:00 AO080 SKH Polanka n. O. - TJ JM Chodov

2. kolo Skupina X 18.1.2020 SKKP Handball Brno

18.1.2020 08:30 AO051 SKKP Handball Brno - Sokol Telnice
18.1.2020 09:20 AO052 TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Šťáhlavy
18.1.2020 10:10 AO053 Talent Škoda JS Plzeň - SKKP Handball Brno
18.1.2020 11:00 AO054 Sokol Telnice - TJ Tatran Litovel
18.1.2020 11:50 AO055 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
18.1.2020 12:40 AO056 SKKP Handball Brno - TJ Tatran Litovel
18.1.2020 13:30 AO057 Sokol Telnice - TJ Sokol Šťáhlavy
18.1.2020 14:20 AO058 TJ Tatran Litovel - Talent Škoda JS Plzeň
18.1.2020 15:10 AO059 TJ Sokol Šťáhlavy - SKKP Handball Brno
18.1.2020 16:00 AO060 Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Telnice

3. kolo Skupina XI 16. 2. 2020 Talent Škoda JS Plzeň

16.2.2020 09:00 AO121 HBC Olomouc 1966 - Talent Škoda JS Plzeň
16.2.2020 09:50 AO122 Sokol Ostrava - Liberec Handball
16.2.2020 10:40 AO123 TJ Jiskra Třeboň - HBC Olomouc 1966
16.2.2020 11:30 AO124 Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
16.2.2020 12:20 AO125 Liberec Handball - TJ Jiskra Třeboň
16.2.2020 13:10 AO126 HBC Olomouc 1966 - Sokol Ostrava
16.2.2020 14:00 AO127 Talent Škoda JS Plzeň - Liberec Handball
16.2.2020 14:50 AO128 Sokol Ostrava - TJ Jiskra Třeboň
16.2.2020 15:40 AO129 Liberec Handball - HBC Olomouc 1966
16.2.2020 16:30 AO130 TJ Jiskra Třeboň - Talent Škoda JS Plzeň

3. kolo Skupina XII 15. 2. 2020 SK Kuřim

15.2.2020 08:30 AO141 SK Kuřim - Tatran Bohunice
15.2.2020 09:20 AO142 HC Zlín - TJ Tatran Litovel
15.2.2020 10:20 AO143 TJ JM Chodov - SK Kuřim
15.2.2020 11:15 AO144 Tatran Bohunice - HC Zlín
15.2.2020 12:10 AO145 TJ Tatran Litovel - TJ JM Chodov
15.2.2020 13:05 AO146 SK Kuřim - HC Zlín
15.2.2020 14:00 AO147 Tatran Bohunice - TJ Tatran Litovel
15.2.2020 14:55 AO148 HC Zlín - TJ JM Chodov
15.2.2020 15:50 AO149 TJ Tatran Litovel - SK Kuřim
15.2.2020 16:40 AO150 TJ JM Chodov - Tatran Bohunice

3. kolo Skupina XIII 16. 2. 2020 HK FCC Lovosice

16.2.2020 08:00 AO131 HK FCC Město Lovosice - SKH Polanka n. O.
16.2.2020 08:50 AO132 HK Baník Most z.s. - TJ Sokol Velké Meziříčí
16.2.2020 09:40 AO133 SKKP Handball Brno - SKH Polanka n. O.
16.2.2020 10:30 AO134 HK FCC Město Lovosice - HK Baník Most z.s.
16.2.2020 11:20 AO135 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKKP Handball Brno
16.2.2020 12:10 AO136 SKH Polanka n. O. - HK Baník Most z.s.
16.2.2020 13:00 AO137 TJ Sokol Velké Meziříčí - HK FCC Město Lovosice
16.2.2020 13:50 AO138 SKKP Handball Brno - HK Baník Most z.s.
16.2.2020 14:40 AO139 TJ Sokol Velké Meziříčí - SKH Polanka n. O.
16.2.2020 15:30 AO140 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno

3. kolo Skupina XIV 15. 2. 2020 SKP Frýdek - Místek

15.2.2020 09:00 AO111 TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
15.2.2020 09:55 AO112 HCB Karviná - C.S.Cargo HBC Jičín
15.2.2020 10:50 AO113 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
15.2.2020 11:45 AO114 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
15.2.2020 12:40 AO115 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Úvaly
15.2.2020 13:35 AO116 TJ Sokol Šťáhlavy - HCB Karviná
15.2.2020 14:30 AO117 Pepino SKP Frýdek-Místek - C.S.Cargo HBC Jičín
15.2.2020 15:25 AO118 HCB Karviná - TJ Sokol Úvaly
15.2.2020 16:20 AO119 C.S.Cargo HBC Jičín - TJ Sokol Šťáhlavy
15.2.2020 17:15 AO120 TJ Sokol Úvaly - Pepino SKP Frýdek-Místek

3. kolo Skupina XV 15. 2. 2020 Dukla Praha A

15.2.2020 09:00 AO101 Dukla Praha B - Dukla Praha A
15.2.2020 09:50 AO102 KH Kopřivnice - TJ Sokol Nové Veselí
15.2.2020 10:40 AO103 Sokol Telnice - Dukla Praha B
15.2.2020 11:30 AO104 Dukla Praha A - KH Kopřivnice
15.2.2020 12:20 AO105 TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Telnice
15.2.2020 13:10 AO106 Dukla Praha B - KH Kopřivnice
15.2.2020 14:00 AO107 Dukla Praha A - TJ Sokol Nové Veselí
15.2.2020 14:50 AO108 KH Kopřivnice - Sokol Telnice
15.2.2020 15:40 AO109 TJ Sokol Nové Veselí - Dukla Praha B
15.2.2020 16:30 AO110 Sokol Telnice - Dukla Praha A